Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka »

aaaaq pisze: środa 07 11 2018, 15:38 jak na złość...chyba prawie wszystkie warzywa które mam mają w składzie jakąś fasolkę :lol: :evil:
ale nic to, przy następnych zakupach będę bardziej uważny....i raczej chyb będę takie mono kupować...
No własnie, wszędzie ta fasolka :evil:
Pugi pisze: środa 07 11 2018, 17:55 Dzień dzisiejszy to znowu zagwozdka dla mnie.
Rano na czczo 157.
O 9.30 170 gr wczorajszego pieczonego kalafiora i cukier po nim 186.
O 13.00 byłam już głodna więc znowu kalafior duszony na patelni z kapustą pekińską i rzodkiewką i po tym 162.
O 15.00 orzechy włoskie z olejem kokosowym. Cukier 165.
Chciałabym umieć wyciągnąć z tego jakieś sensowne wnioski.
O. włoskie i o. kokosowy w miarę ok.
Może kapusta pekińska ci pomaga?
Nie pamiętam, co jadłaś, jak miałaś najniższe cukry? najlepiej włączyć to częściej do menu. Jak zwykle z rotacją.

A ja mam dzień jajkowy. Pasta z 4 jajek na śniadanie, omlet z 2 plastrami pomidora i 1/3 żółtej papryki, posolone. Pychotka :D
Co jest dziwne, u mnie ketoza zaczęła się po 2 dniach diety, mąż jeszcze nie ma. Nie przepadam za tym "metalicznym" posmakiem w buzi.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Pugi - mam takie same odczucia jak baśka...dodałbym jeszcze że więcej tłuszczu=lepiej ;)
baśka

Olśniło mnie 8-)
Surowizny ci służą Pugi! Próbowałaś zjeść surowego kalafiora (też należy do kapustnych)?
Więć może dieta Raw na jakiś czas, albo więcej surowego.
Pugi

Post autor: Pugi »

Chodziło mi o to, że raz kalafior w małej dawce podniósł cukier do 186, a kolejny raz podobny kalafior w dawce prawie dwukrotnie większej plus surówka obniżył. W drugim posiłku węgli było sporo więcej niż w pierwszym. No i w pierwszym był tylko jeden składnik więc teoretycznie bardziej wg DDP.
aaaaq

baśka pisze: środa 07 11 2018, 18:53 Co jest dziwne, u mnie ketoza zaczęła się po 2 dniach diety, mąż jeszcze nie ma. Nie przepadam za tym "metalicznym" posmakiem w buzi.
to nie jest dziwne - na pewno jadłaś mniej W dziennie niż mąż...
baśka

Pugi pisze: środa 07 11 2018, 19:51 Chodziło mi o to, że raz kalafior w małej dawce podniósł cukier do 186, a kolejny raz podobny kalafior w dawce prawie dwukrotnie większej plus surówka obniżył. W drugim posiłku węgli było sporo więcej niż w pierwszym. No i w pierwszym był tylko jeden składnik więc teoretycznie bardziej wg DDP.
No to może właśnie te surowizny... albo pieczony a tu duszony? I jak z tym surowym kalafiorem jadłaś i mierzyłaś cukier czy nie? Zresztą EBW mówi, że najlepsze są surowizny.
aaaaq pisze: środa 07 11 2018, 20:38 to nie jest dziwne - na pewno jadłaś mniej W dziennie niż mąż...
To jest pewne 8-) . Czy ty masz wciąż ten metaliczny posmak? Bo ja sobie nie przypominam tego z DDP a miałam ketonów na 4 "krzyżyki" na początku... mogłam zapomnieć :oops: i w ogóle od czasu do czasu mam właśnie ten dziwny smak w ustach.
Pugi

Nigdy nie jadłam surowego kalafiora. I na razie nie zjem. Sporo go było ostatnio więc musi być przerwa.
Pugi

aaaaq pisze: środa 07 11 2018, 19:02 Pugi - mam takie same odczucia jak baśka...dodałbym jeszcze że więcej tłuszczu=lepiej ;)
No tłuszczu to mam ostatnio pod korek. Niestety mam też odczucie, że wcale nie chudnę choć węgli mam codziennie w granicach 50 gr licząc nawet warzywa, których teoretycznie nie ma potrzeby liczyć.
Pugi

Robiłam dziś kluski śląskie i nie spróbowałam ani jednego. Wajcha jest po prawidłowej stronie. :D
aaaaq

baśka pisze: środa 07 11 2018, 22:16 To jest pewne 8-) . Czy ty masz wciąż ten metaliczny posmak? Bo ja sobie nie przypominam tego z DDP a miałam ketonów na 4 "krzyżyki" na początku... mogłam zapomnieć :oops: i w ogóle od czasu do czasu mam właśnie ten dziwny smak w ustach.
znika po jakimś czasie...potem okresowo może wracać, jak np. wyjdziesz z keto, a potem znowu wrócisz...
dla mnie nie jest to problemem...
ODPOWIEDZ