Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » wtorek 08 01 2019, 09:15

Love co mi pomaga na pestkach to obsmazenie np. slonecznika na oleju kokosowym..takie cos moge jesc caly dzien.dobrze trzyma ze wzgledu na dodatkowa ilosc tluszczu..
apropos, chyba sobie jutro zrobie dzien slonecznikowy...
:)
poki co czekam az zglodnieje...

Basiu bez dzienniczka to ani rusz...ja prowadze go tez ze wzgledu na rotacje...lepiej mi panowac nad roznorodnoscia posilkow:)

i jeszcze mi sie przypomnialo, ze moim sposobem na uczucie niedojedzenia na pestkach jest ciepla zupa bezbialkowa wedlug uznania:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

Post autor: aaaaq » wtorek 08 01 2019, 09:53

u mnie ta data 13.01 to trochę na wyrost...bo staram się już od jakiegoś czasu "grzeczniej" jeść...no ale zobaczymy :)
dzisiaj i jutro pięknotka:seler naciowy,awokado,cukinia,oliwa z oliwek
na obiad nie wiem co...

Minie

Post autor: Minie » wtorek 08 01 2019, 10:52

zazdroszcze ci checi na warzywa u mnie spodarycznie..ale chyba wie dlaczego...Cale zycie jechalam gl. na nich wiec organizm ma dosc;)
a ja ciagle nie jestem glodna,,,
a koktajl wciaz czeka na wypicie... :lol:

ddp

Post autor: ddp » wtorek 08 01 2019, 11:26

ddp
fajny pomysł, zastosuję :o
Love co mi pomaga na pestkach to obsmazenie np. slonecznika na oleju kokosowym..
Ja znowu jadłam zboża, trudno jednak być wsród ludzi i jeść po swojemu. Wiem, że się powtarzam, ale dla mnie to trudne, bo codziennie zboża to sztywność stawów, oponki
i og. niefajnie. No, ale robię swoje i nie marudzę już.
Pyszne są brzuszki z łososia, wprawdzie wędzone, ale b.tłuste i sycące.
Ibinia ? zdrowia, zdrowia, zdrowia :)
także dla wszystkich nas w nowym roczku.

baśka

Post autor: baśka » wtorek 08 01 2019, 19:05

LoveMeTender pisze:
poniedziałek 07 01 2019, 12:59
Budyń w proszku, z Biedronki (chyba o tym dr mówi w filmach, bo tylko ten ma mąkę kukurydzianą w składzie) i mleko sojowe waniliowe, też z Biedronki.
Dodaję olej palmowy i kokosowy.
Nie spodziwałam się, że bydyń można prosto zrobić samemu :shock: Znalazłam w sieci sporo przepisów na domowy budyń.Trzeba tylko zamienić mleko krowie na inne.

Dzisiaj orzechy makadamia solone (z Lidla) 120g, potem 3 parówki z INDYKA i póżniej zupa gulaszowa WOŁOWA. Namieszałam - 3B.
Po orzechach spuszyło mnie niestety. Były średnio smaczne.
Od jutra W+T w ramach resetu.

Ibinia, Pugi, co w wami?

aaaaq

Post autor: aaaaq » środa 09 01 2019, 09:55

Dzisiaj ta sama sałatka...wczoraj była wołowina na 2, dzisiaj na 2 pewnie ugotowane wcześniej skórki + jakieś warzywa...

baśka

Post autor: baśka » czwartek 10 01 2019, 09:35

Wczoraj frytki i kakao bez cukru na mleku kokosowym. Rano przeczyszczenie, podejrzewam mleko kok.
Dzisiaj też bez B. Pewnie warzywa na patelnię. Nie mam ochoty na zimne surówki. Marznę brrrrr

Minie

Post autor: Minie » czwartek 10 01 2019, 13:22

ja juz na pelnym DDp...mam znow o mnie cieszy..wczoraj byla ryba i jako obiado-sniadanie surowka z sosem czosnkowym i oliwkami...
dzis wieprzowinka i pewnie po poludniu znow surowka z sosem czosnkowym:)
a jutro znow ryba...z surowka z zielonych ogorkow zapewne:)

Pozdrawiam was:)
ps. wlasnie zjadlam obiad..nazywalo sie to Schlachtplatte..byly to ziemniaki, skiszona kapucha wywar rosolowy, i dwa rodzaje wieprzowiny...jeden Taki tlusty a drugi.kaszanka w podluznym flaku-jak kiebasa...bez kaszy...rewelacja!ale cos czuje ze chyba potrzyma mnie do jutra:D

Minie

Post autor: Minie » czwartek 10 01 2019, 14:39

ddp pisze:
wtorek 08 01 2019, 11:26
ddp
fajny pomysł, zastosuję :o
Love co mi pomaga na pestkach to obsmazenie np. slonecznika na oleju kokosowym..
Ja znowu jadłam zboża, trudno jednak być wsród ludzi i jeść po swojemu. Wiem, że się powtarzam, ale dla mnie to trudne, bo codziennie zboża to sztywność stawów, oponki
i og. niefajnie. No, ale robię swoje i nie marudzę już.
Pyszne są brzuszki z łososia, wprawdzie wędzone, ale b.tłuste i sycące.
Ibinia ? zdrowia, zdrowia, zdrowia :)
także dla wszystkich nas w nowym roczku.
lubisz mieso?jedz grubsze kromkipasztetu zamiast chleba...nasycisz sie i obedzie sie bez zboz, rob placki ziemniaczane i nakladaj na to co lubisz, polowki papryk , kapelusze pieczarek i tez z dowolnymi skladnikami jak kanapka..albo zrob jakich chleb...bezglutenowy...gryczany itp. naprawde mozna to przejsc.optymalnii Maja genialne placki z bialego sera i jajek...z wiorkow kokosowych i bialek tez mozna zrobic placki i jesc na slodkawo..sposobow jest sporo...i jest mozliwe ddp:))Przeciez kazdy z nas z tym walczyl i dal rade:))Pozdrawiam...

ddp

Post autor: ddp » czwartek 10 01 2019, 18:39

ddp
Minie, dzięki za pomysły :o, placki z wiórkami zrobię, zapomniałam o nich. Chleb gryczany chyba ok, ale dla mnie tylko czasem.
Ze mnie weteranka jest; zaczynałam od optymalnej, tak trochę na luzie.
To było pierwsze zetknięcie z tłuszczem w większej ilości :lol:
Mięsa nie lubię, ale jem ryby, stad ten łosoś. Mam fazę na olej z czarnuszki i np dodany do pasty słoneczn. z Primaviki smakuje super i syci.

ODPOWIEDZ