Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
LoveMeTender

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: LoveMeTender » środa 20 03 2019, 09:42

A mnie się zachciało dzisiaj żyć bez kawy. Głowa boli :/

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka » środa 20 03 2019, 10:54

Nie dałam rady :oops: Pokonało mnie pieczone udko kurczaka... Mam nadzieję, że u ciebie lepiej Mika :)
Dzisiaj będę jajkować. Jajka na twardo z majonezem i może pankejki (tu nie wiem na pewno, po ostatnim zatruciu).
Love, trzymaj się! Wytrzymaj 3 dni, potem już z górki.
Aaaaq, z wieprzowiną, to chyba każdy z nas ma problem...

Monwa

Post autor: Monwa » środa 20 03 2019, 11:19

Witam serdecznie ! Nie wiem czy może ktoś mnie pamięta ,ale nie o to chodzi ;) kiedyś pisałam na Kafeteria ale.. no właśnie wtedy jeszcze nie dorosłym do DDP. Pare lat byłam na diecie optymalnej, po pewnym czasie zaczęłam na niej tyć ot tak a jestem niska wiec zaczęło mi to przeszkadzać i było to dla mnie objawem ze coś idzie nie tak.. A byłam prawie zaślepiona dr kwasniewskim , kiedyś przed 20 tu Laty wyleczyłam łuszczycę wiec pewnie dlatego . Zaczęłam robić długie if-y czyli 20/4 waga spadała a wraz z nią pozbyłam się połowy włosów .. To co zjadała nie mogło się przyswoić w 4 godz ( częste biegunki bo cała porcje tłuszczu musiałam zmieścić na raz czyli w oknie 4 godz ) wiec pewnie organizm dostał po tyłku bardzo. Zarzuciłam DO i po paru mies/ roku wysypało mnie Łuszczyca 80% ciała 😞 nie będę opisywać jak się czułam . To było latem a ja do pracy w upały chodziłam w długich spodniach i koszuli z dl rękawem . Wróciłam na DO i

Monwa

Post autor: Monwa » środa 20 03 2019, 12:14

Monwa pisze:
środa 20 03 2019, 11:19
Witam serdecznie ! Nie wiem czy może ktoś mnie pamięta ,ale nie o to chodzi ;) kiedyś pisałam na Kafeteria ale.. no właśnie wtedy jeszcze nie dorosłym do DDP. Pare lat byłam na diecie optymalnej, po pewnym czasie zaczęłam na niej tyć ot tak a jestem niska wiec zaczęło mi to przeszkadzać i było to dla mnie objawem ze coś idzie nie tak.. A byłam prawie zaślepiona dr kwasniewskim , kiedyś przed 20 tu Laty wyleczyłam łuszczycę wiec pewnie dlatego . Zaczęłam robić długie if-y czyli 20/4 waga spadała a wraz z nią pozbyłam się połowy włosów .. To co zjadała nie mogło się przyswoić w 4 godz ( częste biegunki bo cała porcje tłuszczu musiałam zmieścić na raz czyli w oknie 4 godz ) wiec pewnie organizm dostał po tyłku bardzo. Zarzuciłam DO i po paru mies/ roku wysypało mnie Łuszczyca 80% ciała 😞 nie będę opisywać jak się czułam . To było latem a ja do pracy w upały chodziłam w długich spodniach i koszuli z dl rękawem . Wróciłam na DO i
coś to forum szwankuje. Wiec kontynuuje😉: wróciłam na DO z podkulonym ogonem i przestrzegałam btw i w 6 mies zaliczyłam Ł aż do całkowitego wyleczenia. Oczywiście , ze zaczęłam tyć ale byłam szczęśliwa . Nie mogłam obciąć T żeby chudnąc bo Ł wracała . Węgli i tak jadalam mało a IF bałam się po doświadczeniach z włosami . Wiec przeszłam na keto. Wszystko ok ale ile można być na ketozie ( u mnie poniżej 20gW) Tak pociągnęłam cała zimę i niestety tez nie jest to antidotum na Ł ( pare punktów się pojawiło ) . Ostatnie pare mies spędziłam na analizowaniu jak? Co z czym? Ile? I ? Wszystko zaczęło mi się układać do DDP . Zaczęłam wdrażać w życie i to co uwielbiam , co nadużywam powoduje u mnie OP. Czyli tak jak p. EBW pisze. Nie wyobrażam sobie życia na wysokich W no chyba żebym musiała . Trzymam W nisko nie mieszam B i tłuszczu sporo ale bez przesady. Będę pisać co jadam jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam

Mika

Post autor: Mika » środa 20 03 2019, 12:37

Witaj Monwa :) Jasne, że Cię przyjmiemy:) Fajnie, że jesteś:)
Basia - ja też w koncu padłam ale i tak jestem zadowolona bo wróciłam na DDP :) Plan na najbliższy tydzień to nie mieszać białek i trzymać się w oknie żywieniowym. W następnych tygodniach popracuję nad ograniczeniem kawy i zmniejszeniem węgli...

Mika

Post autor: Mika » środa 20 03 2019, 12:39

Lowko, dopiero doczytałam...trzymaj się dziewczyno...dolączę do Ciebie w przyszłym tygodniu.
W ostatnim okresie kawy u mnie jeszcze wiecej niż kiedyś :(

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » środa 20 03 2019, 12:52

Cześć Monwa!
Pisz śmiało :) Ja nawet forum rotuję, więc zawsze lepiej jak jest więcej piszących :lol: :ugeek:

Już jest lepiej. Zawzięłam się na tą kawę i już!
Ale...
Mam zamiennik 8-)
Ratuje mnie matcha. Piję zamiast kawy, dwa razy dziennie. Później też do rotacji, ale na teraz ratuje mi życie.

baśka

Post autor: baśka » środa 20 03 2019, 13:53

Cześć Monwa :mrgreen:
Jak długo jesteś na DDP? A te OP, to po wieprzowinie i jajkach? Też jestem po długoletnim DO i na początku miałam z wcześniej nadużywanymi produktami lekki problem.
Na youtebe są filmiki EBW: Łuszczyca https://www.youtube.com/watch?v=xFXqPMeWGUA (dziecko, 10 lat) i https://www.youtube.com/watch?v=xWd5NCLfLyM (dorosły) - tu w komentarzach EBW napisała: "Grzyby w podejściu do łuszczycy: jestem za, spirulina - tak, w tych chorobach brakuje jodu. Zwykle widzę, że weganizm w zakresie DDP jest lekiem w łuszczycy, ale najpierw trzeba przejść przez DDP. Ci którzy mają bardziej zaawansowany problem łuszczycowy - przydatna jest relaksacja i techniki podnoszące poczucie własnej wartości.", ale pewnie już je widziałaś.
Najważniejsze, to być uważnym.
Pisz jak najwięcej, opisuj swoje doświadczenia :)

Monwa

Post autor: Monwa » środa 20 03 2019, 17:27

Witam ponownie:) na DDP ok mies i chyba obejrzałam wszystkie filmiki na YT książkę mam już od paru lat ale tak byłam zapatrzona w DO ze wszystko związane z DDP wydawało mi się chaosem 😳 dziś myśle sobie : jaki chaos? Wszystko układa mi się jak puzzle .. Jeśli chodzi o psychologiczna str to próbowałam wiele ale również wierzyłam ze tłuszczem się wyleczę bo kiedyś już tego cudu dokonałam a wówczas lekarze rozkładali ręce gdy moje ciało całe było zajęte Ł .. Ogólnie czuje zmiany i właściwy czas .. tu i teraz . Dziś jestem jeszcze w Polsce i delektuje się polskim jedzeniem od jutro koniec urlopu i wracam do domu w de. Dziś zjadłam rano pomidory cebule zupę pomidorowa czystą a na obiad karkówka z kap kiszona w knajpie. Wieczorem może kakao na wodzie i z masłem . Ostatni dzień wieprzowy miałam tydz temu wiec rano zobaczę czy będzie OP. Muszę moje punkty Ł obserwować . Tu w apartamencie mam dziwny internet i wyrzuca mnie z forum .. ale jutro już powrót do domu wiec chciałabym być tu regularnie . Takie pisanie może działać nieco terapeutycznie🤗 pozdrawiam cieplutko z Wrocławia .

Minie

Post autor: Minie » czwartek 21 03 2019, 09:12

Witam nowa kolezanke...oczywiscie po dlugasnym DO warto robic sobie dwa dni bezbialkowe lub z bialkiem roslinnym..uwazaabym tez na jajka i wieprzka...masz racje DDp to logiczna calosc i sprawdza sie...:)

Wiecie co mieszam bialka...czyli jestem na paleo.. (bez nabialau i owocow):twisted: musze sie ryzy wziasc...

dzis mam wytrobke...wrocila mi chec na ryby...hurra...zastanawiam sie, czy organizm jak pisze w ksiazce chce tym leczyc zle bialka lub przedawkowanie bialek..tak mi to cos na to wyglada:/czyli ryby sa moim antidotum na pozostale bialka...ciekawa obserwacja...
oczywiscie po wczorajszym mieszaniu rano mialam atak kichania...
i chce mi sie warzyw...surowek i salatek to tez przewrot gdyz na DDP moge jesc gl. mieso tluszcze i ziemniaki podzac gdy teraz ziemniaki moga dla mnie nie istniec...
trza sie wziasc w ryzy naprawde!ale wiosna blisko wiec..bedzie dobrze:)

BASIA przeholowalas wegle za duzo tych mak stad bylo ci niedobrze?a moze tluszczow za duzo?mi tjest niedobrze jak je przecholuje..

ODPOWIEDZ