Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq » wtorek 26 03 2019, 08:24

dodam jeszcze od siebie, że już jakiś czas temu zauważyłem, że jak nie mieszam, to waga zaczyna mi lecieć w dół, co nie zawsze jest pożądane...a tak waga ładnie stoi mi w miejscu +-1kg od wagi docelowej - która ta waga docelowa i tak jest już na niższym poziomie, niz jeszcze 2-3 lata temu (a żywiłem się bardzo podobnie, ale diabeł tkwi w szczegółach)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka » wtorek 26 03 2019, 09:58

Zrobiłyśmy wczoraj z córcią kotlety serowe. Były przepyszne. Tak to jest jak coś się je raz na pół roku. Kupiłam jeszcze składniki na gzikę, niestety przejadłam się kotletami i nie zrobiłam :roll: ... następnym razem.
Dzisiaj ryba smażona z surówką z pekińskiej.
Na orzechy jakoś nie mam ochoty, strączki odpadają i nie mogę zrobić dnia na B roślinnym :( A chcę w końcu odpocząć od ziemniaków i w ogóle psiankowatych. Po kalafiorze i sałacie mam gazy (przynajmniej po tej paczkowanej z marketu), marchewka i inne korzeniowe są be. Za dynią nie przepadam, brokuła nie lubię. Jak żyć, co jeść :?: :lol: help

Monwa

Post autor: Monwa » wtorek 26 03 2019, 14:20

Witam cieplutko:) ja od rana grzeczna byłam czyli woda gorąca potem kawa z koko i .. ujrzałam w lodowce kiełbasę z Polski i wręcz się na nią żucilam ta chęć była mocniejsza ode mnie choć w sobotę miałam wieprzka i nie planowałam .. nic to ważne , ze zjadłam ze smakiem . Sama widzę jak jestem uzależniona od wieprzowiny i jajek . Do kiełbasy zjadłam chleb gryczany ze smalcem . Przed godziną z resztki kiełbasy zrobiłam sałatkę plus kalafior ogórek konserwowy i oliwki. Przed chwila czyli po godz od zjedzenia ból brzucha biegunka i spadek formy. Niesamowita chęć na słodkie ( poza kawałkiem gorzkiej czeko słodkiego nigdy nie jadam 🤔) . Mam nadzieje, ze nie rzucę się na chałwę .. jestem przed @ wiec może stad te zachcianki albo i nie..
Do tych , którzy odeszli od 1B na dobę : czy pogorszyło się wasze zdrowie/ wróciły objawy dawnych zaleczonych chorób ? Czy waga poszła od razu w górę ? Pozdrawiam

Monwa

Post autor: Monwa » wtorek 26 03 2019, 14:22

baśka pisze:
wtorek 26 03 2019, 09:58
Zrobiłyśmy wczoraj z córcią kotlety serowe. Były przepyszne. Tak to jest jak coś się je raz na pół roku. Kupiłam jeszcze składniki na gzikę, niestety przejadłam się kotletami i nie zrobiłam :roll: ... następnym razem.
Dzisiaj ryba smażona z surówką z pekińskiej.
Na orzechy jakoś nie mam ochoty, strączki odpadają i nie mogę zrobić dnia na B roślinnym :( A chcę w końcu odpocząć od ziemniaków i w ogóle psiankowatych. Po kalafiorze i sałacie mam gazy (przynajmniej po tej paczkowanej z marketu), marchewka i inne korzeniowe są be. Za dynią nie przepadam, brokuła nie lubię. Jak żyć, co jeść :?: :lol: help
Basia została ci jeszcze chałwa i tahina 😉

Monwa

Post autor: Monwa » wtorek 26 03 2019, 14:26

Monwa pisze:
wtorek 26 03 2019, 14:20
Witam cieplutko:) ja od rana grzeczna byłam czyli woda gorąca potem kawa z koko i .. ujrzałam w lodowce kiełbasę z Polski i wręcz się na nią żucilam ta chęć była mocniejsza ode mnie choć w sobotę miałam wieprzka i nie planowałam .. nic to ważne , ze zjadłam ze smakiem . Sama widzę jak jestem uzależniona od wieprzowiny i jajek . Do kiełbasy zjadłam chleb gryczany ze smalcem . Przed godziną z resztki kiełbasy zrobiłam sałatkę plus kalafior ogórek konserwowy i oliwki. Przed chwila czyli po godz od zjedzenia ból brzucha biegunka i spadek formy. Niesamowita chęć na słodkie ( poza kawałkiem gorzkiej czeko słodkiego nigdy nie jadam 🤔) . Mam nadzieje, ze nie rzucę się na chałwę .. jestem przed @ wiec może stad te zachcianki albo i nie..
Do tych , którzy odeszli od 1B na dobę : czy pogorszyło się wasze zdrowie/ wróciły objawy dawnych zaleczonych chorób ? Czy waga poszła od razu w górę ? Pozdrawiam
Przepraszam za orta 😎 rzuciłam piszemy przez rz😅

ibinia

Post autor: ibinia » wtorek 26 03 2019, 17:51

Hej, hej! Melduję, że mnie regularnie wywala z forum, jak próbuję wpisać posta.
DDP-uję, ale w wersji absolutnie wysokowęglowodanowej. Większość z W to w dodatku owoce. I... służy mi to niesamowicie. Wreszcie mogę powiedzieć: zdrowieję :D Nie wiem, jak długo będę na takiej diecie. Bardzo wsłuchuję się w potrzeby organizmu i jem tylko i wyłącznie to co mi podpowiada intuicja. Trzymajcie kciuki, ja za was nieustająco trzymam!
Monwa, pamiętam cię z Kafeterii, trzymaj się i ddp-uj :mrgreen:
A forum szwankuje w dużej mierze z powodów technicznych. Tak mi się wydaje...
Buziaki!

aaaaq

Post autor: aaaaq » środa 27 03 2019, 06:25

Też jestem chyba uzależniony od wieprzka, ale duże znaczenie ma też stres i tryb życia. Jak jest stres i nie ma czasu na spokojnie zrobić coś do jedzenia, to się łapie to co jest pod ręka. Najczęściej wieprzka - w różnej postaci...

Witaj Ibiniu :)

ddp

Post autor: ddp » środa 27 03 2019, 09:23

ddp
heej :lol: Ibinia jesteś, tak czułam, że zdrowiejesz w swoich przestrzeniach w swoim rytmie :D
A ja wczoraj 1 białko, co nie udało mi się od nie wiem kiedy; dzisiaj też przygotowana bo watróbka z cebulą i grzybki w occie.
Basia, a cukinie?, cebula?, może quinoa?, amarantus?, można dodać dużo tłuszczu i zrobić smacznie.
No i patrzcie, forum też zeszło z DDP i powraca :o

baśka

Post autor: baśka » środa 27 03 2019, 09:32

Ibinia!!!!!!!!!!!Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdrowiejesz Obrazek to jest najważniejsze. Tak bardzo się cieszę Obrazek Obrazek
Bardzo wsłuchuję się w potrzeby organizmu i jem tylko i wyłącznie to co mi podpowiada intuicja.
Wszyscy powinniśmy tak robić, tylko najpierw trzeba pozbyć się nałogów...
Zostań z namiObrazek

baśka

Post autor: baśka » środa 27 03 2019, 09:42

aaaaq pisze:
środa 27 03 2019, 06:25
Też jestem chyba uzależniony od wieprzka, ale duże znaczenie ma też stres i tryb życia. Jak jest stres i nie ma czasu na spokojnie zrobić coś do jedzenia, to się łapie to co jest pod ręka. Najczęściej wieprzka - w różnej postaci...
Jest stres, bo się nie najlepiej zjadło... kółko zamknięte ;)
Monwa pisze:
wtorek 26 03 2019, 14:22
baśka pisze:
wtorek 26 03 2019, 09:58
Basia została ci jeszcze chałwa i tahina 😉
ddp pisze:
środa 27 03 2019, 09:23
Basia, a cukinie?, cebula?, może quinoa?, amarantus?, można dodać dużo tłuszczu i zrobić smacznie.
Dzięki dziewczyny, coś z tego postaram się wykombinować.

ODPOWIEDZ