Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » sobota 20 04 2019, 11:08

Monwa pisze:
środa 17 04 2019, 08:09
Dzień dobry z rana:)
Noc znowu nieprzespana i waga w górę 🙈 wczoraj oprócz ryby rano i szpinaku na obiad, zjadłam pare łyżek sałatki jarzynowej wieczorem i wypiłam 2 Weinschorle z białego wytrawnego wina. To była znowu impreza urodzinowa ale przynajmniej tortu i pizzy odmówiłam 😊😅 Kwiecień to miesiąc imprez u nas bo mąż ma bardzo duża rodzine i tak się fajnie składa 😎.
Dziś testuje wieprzka, do tego kawa z masłem i sałatka jarzynowa. Może wypije wodę z mojej zupki jarzynowej z masłem lub smalcem. Mam nadzieje , ze waga przestanie mi rosnąć bo Ł jest bladziutka. Leżę codzień na tarasie i tankuje słoneczko ☀️.
Minie na jakich owocach robisz cały dzień ? Możesz napisać jak reagowałam kiedyś na takie dniówki z owocami czy płynami ?
Pozdrawiam
dobrze raguje...ale najlepiej jest jak robie takie dni tylko raz w tygodniu..jem w tedy owoce i potem mam dosc na Jakis czas:)jem ananasy,avocado, truskawki, jagody, borowki, maliny itp.porzeczki w sezonie..cczasem wpadnie jablko...zadnych bananow,,te czasami uzywam do robienia placuszkow na sniadanie dzieciom, i winogron,,,

mam za soba 3 dniowym post na plynach...bardzo dobrze mi to zrobilo..ale bylam przymulona...
od dzis do poniedzialku DW tzn mieszanie bialek...
i pewnie skusze sie na cos drozdzowego;)
poza tym poniewaz serniki robie czesto to tym razem na dlugi Weekend zrobilam pasche i zapwne sprobuje:)

Wszystkiego dobrego odpoczywajcie...ja mam urlop caly tydzien, wiec pewnie mnie nie bedzie:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Monwa

Post autor: Monwa » poniedziałek 22 04 2019, 10:18

Wesołych i zdrowych świat kochani :)
Widzę , ze moje poprzednie wpisy nie przeszły .. to trochę zniechęca . Moim marzeniem jest ze to forum ożyło bo to jak najlepsza książka DDP 😁. To mogłoby wielu ludziom pomoc.
Pogoda piękna wiec sprzyja ładowaniu energii ze słoneczka i fajnego towarzystwa 🐥☀️.
U mnie wczoraj był dzień mlecznych , wieczorem białe wino, noc nieprzespana , waga lekko w górę , Ł różowa .
Dziś kawa , potem obiad w knajpie gdzie zjem kurczaka z rożna z majo i może sałatką . Planuje zjeść po kokardę 😂 i nic więcej dziś .
Również planuje 3- dniówkę na płynach .
Basia tez tak myślałam , ze wieprzek nie częściej jak 2x mies.
Pozdrawiam cieplutko 🐣☀️

ddp

Post autor: ddp » wtorek 23 04 2019, 09:56

ddp
no i po swiętach. Raczej spokojnie, chociaż z odrobiną mąki ciasta, jajka, wołowina, nawet nie tak mocno mieszałam. I nie ważę się, cha, cha, mimo oponki :lol: , zejdzie sama.
Dzisiaj do pracy jeszcze ciasto, na obiad kaczka. Myślałam o poście, ale nie potrafię jakoś nie jeść.
Aaa, i dumna jestem z siebie, bo nie odpuściłam ćwiczeń.
Widzę , ze moje poprzednie wpisy nie przeszły .. to trochę zniechęca . Moim marzeniem jest ze to forum ożyło bo to jak najlepsza książka DDP 😁. To mogłoby wielu ludziom pomoc.
moje wpisy czasem nie przechodzą, ale ja nie jestem systematyczna;

aaaaq

Post autor: aaaaq » wtorek 23 04 2019, 13:47

a u mnie zawsze przechodzą, ale jestem odrobinę nieregularny...;)

święta i po świetach...jeszcze tak 1-2 dni mieszania, żeby wszystko dojejsć i powrót do codzienności :D

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » środa 24 04 2019, 08:22

Ja nawet się nie objadłam. Dużo ruchu miałam i może dlatego - pogoda sprzyjała spacerom.

Nie piję kawy już ponad miesiąc, odstawiłam też matchę. Piję czarną herbatę, o taką: https://eherbata.pl/bi-hong-cha-182.html jest świetna, mocna i konkretna :)

No i tyle pozytywów na teraz.
Tydzień przed świętami miałam poważny wypadek samochodowy, nie z mojej winy, auto do kasacji. Nic mi się nie stało, poza ogromnym stresem i problemami na teraz, bo przecież nie mam auta i bujam się z tą całą sytuacją :(
I w ogóle jest wiosna, niby fajnie, a mnie jakoś tak :|
Wiecie, że od mniej-więcej stycznia zeszłego roku, kiedy wkręciłam się w DDP mam silne przekonanie o tym, że wpadłam w depresję. Niby funkcjonuję, potrafię się śmiać i pracować, ale zawsze towarzyszy mi ciemna strona. Nawet teraz mogę się rozpłakać na raz-dwa.
Od stycznia tego roku, kiedy zaczęłam jogować i medytować, czuję się tak, jakbym coraz bardziej rozdrapywała to, czego wcale nie chcę oglądać. Próbuję się zdiagnozować, zrozumieć czego mi brak teraz lub brakowało kiedyś, trudne to.
A równocześnie czuję, ze jestem w najlepszym momencie swojego życia.
Taka huśtawka.

baśka

Post autor: baśka » środa 24 04 2019, 14:48

O kurde, Love, przykro mi. Całe szczęście, że nic poważnego ci się nie stało!
Ze stresem sobie poradzisz pomału albo szybko; a samochód... kupisz sobie nowy, to tylko rzecz.

Gratuluję miesiąca bez kawy :D Yuupii!
Wiecie, że od mniej-więcej stycznia zeszłego roku, kiedy wkręciłam się w DDP mam silne przekonanie o tym, że wpadłam w depresję. Niby funkcjonuję, potrafię się śmiać i pracować, ale zawsze towarzyszy mi ciemna strona. Nawet teraz mogę się rozpłakać na raz-dwa.
Hmm, nie wiem, co napisać. Dla mnie, takie odżywianie jest najlepsze. Daje radość ale po niektórych produktach też nastrój depresyjny.

aaaaq

Post autor: aaaaq » czwartek 25 04 2019, 06:48

Hej...mi trochę przybyło przez święta, ale symbolicznie...to co straciłem stosując się książkowo do zasad DDP, to wróciło, jak zacząłem jeść trochę więcej i mieszać ;)
dzisiaj lub jutro znowu wracam :)

baśka

Post autor: baśka » czwartek 25 04 2019, 12:18

Ze mnie już prawie zeszła woda "poświąteczna" 8-)
Jestem na diecie ketogenicznej znowu, z rotacją oczywiście i bez mlecznych. A dlatego, żeby pozbyć się ziemniaków z menu i trochę więcej tłuszczu spalić przed wakacjami :oops: .

aaaaq

Post autor: aaaaq » czwartek 25 04 2019, 13:24

no, u mnie było trochę więcej niż tylko woda :lol:
mimo ze nie grzeszyłem za bardzo - ze ZP to tylko 2 malutkie kawałki ciastka zjadłem, to jadłem jednak trochę więcej niż zwykle...

Nadina

Post autor: Nadina » piątek 26 04 2019, 10:14

Witam Was serdecznie
Czytałam Was troszkę i postanowiłam założyć konto, bedzie raźniej i łatwiej. Chciałabym wkręcić sie w dietę DDP, planuję zakupić książkę Pani doktor. Aczkolwiek dopiero zaczynam raczkować w tym temacie, nie wiele wiem, ale chciałabym podreperować zdrowie, zrzucić trochę kg.
Ciężko jest mi bez chleba, zwłaszcza w pracy jest to uciążliwe, a pracuję w systemie czterobrygadowym.
Jak Wy sobie radzicie w pracy?
Ile udało Wam się schudnąć na takim odzywianiu?

ODPOWIEDZ