Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Monwa
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Monwa » sobota 27 04 2019, 22:32

Od miesiąca budzę się punktualnie o 3 teraz to już przesada bo ok 1:30 i tak do brzasku.. ja miałam nerki bardzo skrupulatnie badane i wszystko jest ok. Po 40 ce zrobiłam sobie badania całego dosłownie ciała . Kiedyś jeszcze w pl tez miałam bezsenne noce tygodnie miesiące i tez o 3:00 pobudka .. ale to był inny czas duża firma duże problemy inne małżeństwo i myślałam ze to właśnie to a teraz mąż anioł , piękne spokojne życie i kur.. znowu to samo.
Jestem już serio tym zmęczona . Od diety nie odejdę bo to najlepsze co mogę zafundować swojemu ciału a z duszą muszę popracować bo to pewnie głowa ..

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » niedziela 28 04 2019, 06:53

Heh, sprawdziłam jeszcze raz.
U mnie to jednak płuca, nie nerki. No to to już w ogóle dziwne.

Od 1.00 d0 3.00 przypada szczyt pracy wątroby. Moze musisz się oczyścić/odrobaczyć? (Każdy musi ;))
Masz drugą książkę p. Dr? "Co piwinniśmy jadać, a czego unikać"?

aaaaq

Post autor: aaaaq » poniedziałek 29 04 2019, 05:51

Nadina pisze:
piątek 26 04 2019, 10:14
Ciężko jest mi bez chleba, zwłaszcza w pracy jest to uciążliwe, a pracuję w systemie czterobrygadowym.
Jak Wy sobie radzicie w pracy?
Ile udało Wam się schudnąć na takim odzywianiu?
Baśka dobrze ci napisała. Ja jako zamiennika chleba w początkowym okresie stosowałem placki ziemniaczane (bez mąki) - a myślę, że któryś z przepisów Grzegorza też się nada
dzisiaj białko roślinne....ostatnio nie moge znowu przestać mieszać...

aaaaq

Post autor: aaaaq » poniedziałek 29 04 2019, 05:53

nie wiem co z tym spaniem u was, ale czasami też tak mam, że obudzę się i potem nie potrafię zasnać, wydaje mi się, że to pół nocy, ale w rzeczywistości nie jest tak źle....rzadko tak bywa...ale nie pomyślałem nigdy że to też może mieć związek z tym co jadłem... :roll:

baśka

Post autor: baśka » poniedziałek 29 04 2019, 13:31

Problemy ze spaniem mam po B zwierzęcych, najczęściej po indyku i kurczaku ale nie zawsze.
Jakoś nie mam ostatnio ochoty na mięso. Organizm chce odpocząć. Wczoraj jajka z majonezem i jajecznica a dzisiaj warzywa niskowęglowodanowe. Troszeczkę gorzej mi się dzisiaj chodzi :? Brak W? za dużo mięcha? alkohol? nie wiem.

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 29 04 2019, 14:59

aaaaq pisze:
poniedziałek 29 04 2019, 05:53
nie wiem co z tym spaniem u was, ale czasami też tak mam, że obudzę się i potem nie potrafię zasnać, wydaje mi się, że to pół nocy, ale w rzeczywistości nie jest tak źle....rzadko tak bywa...ale nie pomyślałem nigdy że to też może mieć związek z tym co jadłem... :roll:
owszem w skiazce pani Dr na poczatku po Fibonaccim jakos jest mowa, ze po bialku chyba jest wybudzanie w nocy..oczywiscie po szkodzacym bialku..
potwierdzam ...placki to dobry pomysl na zamiennik chleba:)
rowniez dobre sa kanapki z duzymi kapeluszami z pieczarek lub papryka.

Witajcie..
Lovko to straszne co sie przydarzylo...Dochodzisz do siebie? Potwierdzam, ze yoga jest cudowna..choc od jakiegos czasu jej nie praktykuje:)
O jakiej ksiazce pani dr. mowisz?

WITAM NOWA kolezanke:)Warto przejsc na DDp..to tez najlepsze co zrobilam, jesli chodzi o jadlopsis...i wogole dla swojego ciala:)
przeczytalam dzis wciekwym art. ze nie ma sensu sie suplementowac a nawet jak sie dodjada witamine D w tabletkach to powoduej to wzrost zachorowania na..raka...doptyczy to tez supementacji wapnia a przeciez bombarduje sie Panie 5+ aby jadly wapn na potege ze wzgedu na ostoperoze...Lekarze wpedzaja nas w choroby aby potem nas z nich leczyc i zarabiac...biznse sie kreci!

Ja to lubie nalogi..aktualnie jem czekolade od wolnych dni...nie umoge sie uwolnic...ale mam nadzieje, ze mi to minie...
Dzis rolady z wolowinki...

Pozdrawiam

Nadina

Post autor: Nadina » czwartek 02 05 2019, 23:22

Oj tak, chociaż jestem nowicjuszem w tym sposobie odżywiania i ciężko mi wytrwać dluzej bez dni wolnych to zauważam już jak dobry skutek ma ta dieta na moje wnętrze. Jem dwa, trzy posiłki dziennie z przerwą IF i nie czuję głodu i to jest fajne, bo po chlebie, makaronach zaraz jestem glodna i jem i jem i jem...brzuch pełny, a ja nadal jem

Minie

Post autor: Minie » piątek 03 05 2019, 12:20

czesc Nadine..ostatnio tez udalo mi sie wrocic do IF...jem dwa porzadne posilki dziennie i Jakis drobiazg pomiedzy nimi...ostatnio wspomniana czekolada-ale powoli mi juz mija wiec moze od dzis bez czekolady-najwarazniej organizm tego potrzebowal-i czuje sie swietnie...zboza , chleby, makarony to ropychacze zoladka, a na "zdrowych "jgurtach czy kefirkach ..trudno utrzymac wage...z nabialu jak cos jem to sery lub czasmai smietane...:)szczegolnie latem lubie zjesc dobry twarog ze szczypiorkiem:)i smietana rzecz jasna...

zaczelam jesc truskawki ...oczywiscie nie codziennie..
dzis..u mie plyn zupowy na skorkach ze szparagow-szkoda wyrzucac bo sa drogie-i fytki...zjadlam godzine temu niecala i jestem, pelna:)
drugi posilek nie wiem co:)
udanej majowki...

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » poniedziałek 06 05 2019, 08:21

Od dzisiaj planuję 3 dni bez białka zwierzęcego. Zobaczę jak się będę czuła psychicznie.

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 06 05 2019, 13:16

ale z roslinnym?
powinno byc niezle..czego ci serdecznie zycze...
ja po szalenstwach jedzeniowych na weekend-urodzony meza-dochodze do siebie...dzis nie moglam sie sciagnac z lozka...wracam biegusiem od dzis do DDP.
na razie bylo IF..teraz frytki a potem jeszcze jeden posilek-kalafiorowa zupa tak mysle:)
pociagne mam nadzieje, bez bialka...

ODPOWIEDZ