Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq » środa 07 08 2019, 19:57

a widzisz, o paleniu, to mi się nawet nie przypomni...już tyle lat nie palę, że nie pamiętam dokladnie jak długo...u mnie to się zbiegło w czasie...to była taka rewolucja...dieta, rzucenie palenia...;)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mika

Post autor: Mika » środa 07 08 2019, 22:32

Przegrałam z kawą :oops:

baśka

Post autor: baśka » czwartek 08 08 2019, 11:31

Mika, to wybierz jakąś datę i już bez kombinowania ;)
Dzień bez B zwierzęcego. Placki z mąki kasztanowej i dalej nie wiem. Może leczo, albo kulki z orzechów laskowych/włoskich/nerkowca, z olejem kokosowym. Migdały mi szkodzą; dowiedziałam się kiedyś po zjedzeniu takich migdałowych kulek.

Minie

Post autor: Minie » czwartek 08 08 2019, 12:34

hej po urlopie znow DDp...
ciesze sie, gdyz znikaja mi wszystkie bolaczki:)jak za dotkn iciem czarodziejskiej rozdzki...
3 dni mialam na bialku warzywnym dzis wieprzowina-wpadla mi..myslalm, ze bedzie kurczak ale chyba cos zle jedzenie zamowilam...
Po urlopie przytylam mielismy takiego kucharza w Poroninie, ze po prostu sie utuczylam i teraz musze popracowac nad figura hihi...
Poza tym wszystko po staremu:)
Czytam o diecie 5 przemian i zastanawiam sie jak sie w tym polapac:)
A ksiazka ta druga Pani Dr. bardzo dobra...pozwala sie lepiej polapac w ksiazce o DDP:)Powinnam byla zaczac czytanie od niej:)
Buziaki kochani:)

aaaaq

Post autor: aaaaq » czwartek 08 08 2019, 13:55

ja z kawą mogę spróbować, gdzies na początku września, po urlopie :D
wcześniej raczej nie...teraz na kilka dni, to nie ma sensu chyba ;)

Mika

Post autor: Mika » czwartek 08 08 2019, 21:27

To ja się pisze na bezkawę od poczatku września. W sierpniu będę na maxa ją ograniczać by we wrześniu odstawić całkowicie - przynajmniej na jakiś czas...Nie dam razu odstawić od razu - za bardzo boli mnie głowa, dziś też mi się nie udalo.

aaaaq

Post autor: aaaaq » piątek 09 08 2019, 07:05

no i super, to jesteśmy umówieni :)
Odezwę się oczywiście kilka dni wcześniej i się przypomnę...jak tylko wrócę z urlopu ;)

Mika - mój sprawdzony sposób na ten ból głowy - odstawiam stopniowo. Normalnie piję 4 kawy dziennie, 2 rano, 2 popołudniem. Więc w 1 dzień piję 1 rano, 1 popołudniem.W drugi dzień staram się wypić tylko tę popołudniem. Jeśli mam problem do tego momentu dotrwać, to pije słaba kawę wcześniej. W 3 dzień już zwykle jestem przestawiony i problem znika. Nie polecam odstawiać "na szlag" - po co się niepotrzebnie męczyć? Też tak kiedyś próbowałem, ale nie dałem rady(z bólem głowy)....z perspektywy czasu lepiej odstawiać stopniowo....

Ale...każdy jest troch e inny i ma inne reakcje. Jesli chodzi o papierochy, to nie potrafiłbym stopniowo odstawiać....gdyby cały czas coś popalał, to pewnie w ogóle bym nie przestał :lol:

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » poniedziałek 12 08 2019, 10:16

Ja akurat dzisiaj też wypiłam espresso.
Wstałam z okropnym bólem głowy, po kawie przeszło :evil:

Poza tym mieszam ile się da ;)
Niedługo wyjeżdżam na drugie wakacje, więc poluzowałam trochę zasady, ale od września wracam na swoje tory, możliwe że DDPowe ;)

Poczytałam Wasze wpisy i przypomniałam sobie o paleniu papierosów. Jak ja to lubiłam!! :D
Ostatecznie rzuciłam na tłustej DDP. Alkohol też. Niedawno skusiłam się na piwo. Miałam taką reakcję organizmu, że do dziś pamiętam :roll: Nie spałam pół nocy.
A wiecie, byłam też na weselu niedawno. Nie piłam ani kropli alko. Następnego dnia miałam kaca :D Chyba z przejedzenia, bo było wyborne, a jadłam tylko rybę :) ( 2 porcje).

Polecam Wam zieloną herbatę matcha. Trochę zachodu z przygotowaniem, ale warto. Pomaga odstawić kawę, przynajmniej w początkowych dniach. Przyjemnie pobudza, bez nagłych skoków ciśnienia.

aaaaq

Post autor: aaaaq » wtorek 13 08 2019, 10:10

po dłuższej przerwie(brak dostaw) - tahini...rewelacyjnie mi smakuje...jutro chyba też będzie :)

Minie

Post autor: Minie » wtorek 13 08 2019, 11:40

baśka pisze:
środa 10 07 2019, 09:20
Minie, ten post 23-godzinny, to prawie jak głodówka.
Ja staram zachować 17-godzinny post. Ostatnio nie zawsze mi się udaje... Muszę wrócić na dobre tory. Za często świnia - ona mnie normalnie prześladuje ;)
W sobotę DW- pierogi z mięsem, kanapki.
Wczoraj zapiekanka chłopska (świnia). Byłam głodna cały dzień mimo, że brzuch już pełny :shock:
Dzisiaj sałatka z sałaty, szczypioru i majonezu, potem zupa gulaszowa (krowa).
Od jutra 2-3 dni bez B.
a wtedy jdnak nie byla swinka tylko indyk..
Basiu mi ladnie wychodzi DDp na buialku roslinnym sproboj..wczoraj mialam spontanicznie chalwe-dawno nie jadlam:)
dzis mam cos zamowione chyba cos z drobiu ale nie pamietam juz co:))
wieprzek odstawiony...ogolnie wracam na dobre Tory.brzuch Spada uff...i lece jednym bialkiem...duzo robie zup z mieszanka chinska i grzybami na ostro...w dzien sojowy jeszcze zageszzcam prawdziwym spagetthi sojowym...
Jesli chodzi o IF moj maz sie przekonal...2 tydzien leci bez sniadan a wiexc praktycznie wyeliminowal chleb i wiecie co mowi, ze do poludnia ma tyle energii ze sam w to ie wierzy..a wczesniej byl zmeczony po sniadaniu:)

ODPOWIEDZ