Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » poniedziałek 26 08 2019, 09:54

u mnie dzis indyk..z brokulami
a potem kanapki z pomidora z cebulka i moze piersia z indyka...kanapki mam na mysli pomidora pokrojonego na grube plastry..do tego cebula i sos czosnkowy...

konczy sie lato i w tym roku nie zlapalo nie nic latem..zadna infekcja nic...w zeszly rokuw czerwcu po bezchroobowej zimie dopadlo mnie mega przeziebienie-czego sie latem nie spodziewalam kompletnie.

Patrzac na moj plan zywieniowy z obydwu lat,,obstawiam ze winowajca zachorowania, bylo nadmierne spozywanie przeze mnie sezonowych owocow.

W tym roku juz bardzo uwzalam na ilosci i czestotliwosc i wszystko bylo ok:)

Pozdrawiam

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka » czwartek 29 08 2019, 09:17

Ach, te owoce ;)
Kiedy te upały się skończą...
Wczoraj sałatka gyros (kurczak) z papryką, korniszonem i cebulą.
Dzisiaj mam kupioną zupę krem z buraków. Niestety ma ekstrakt drożdżowy czyli glutaminian sodu :( na obiadokolację coś warzywnego.
A co u was? Ibiniu, odezwij się :)

ddp

Post autor: ddp » czwartek 29 08 2019, 14:18

Witajcie, zgłaszam się. Owoce jem i w zasadzie codziennie melon, śliwki węgierki, jagody, morele. O wiele łatwiej mi bez zbóż - bywa i tydzień, czasem mleczne przez 1-2 dni. Mięso rzadko i od razu zapach sikania fuj :lol:.
Odkryłam, może już o tym wspominałam, że nie służą mi psiankowate, bolało mnie kolano po ostatnich ziemniakach. I w zasadzie nie lubię papryki, pomidorów i ziemniaków i bakłażana i papierosów.
Jadę na urlop i co mam jeść??? Hmm, może buteleczka z oliwą mi pomoże. Podsumowując: zdecydowanie za dużo węglowodanów (słodycze, owoce), no ale też dużo ruchu.

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » czwartek 29 08 2019, 14:39

A ja zajadam się owocami: mango, papaje, marakuje, jackfruits oraz ryżem, gdyż jestem na Bali :)
Ale mało jem, dużo za to piję, bo jest gorąco :)
No i dbam o wysoki poziom wit D ;)

Minie

Post autor: Minie » piątek 30 08 2019, 08:45

ddp pisze:
czwartek 29 08 2019, 14:18
Witajcie, zgłaszam się. Owoce jem i w zasadzie codziennie melon, śliwki węgierki, jagody, morele. O wiele łatwiej mi bez zbóż - bywa i tydzień, czasem mleczne przez 1-2 dni. Mięso rzadko i od razu zapach sikania fuj :lol:.
Odkryłam, może już o tym wspominałam, że nie służą mi psiankowate, bolało mnie kolano po ostatnich ziemniakach. I w zasadzie nie lubię papryki, pomidorów i ziemniaków i bakłażana i papierosów.
Jadę na urlop i co mam jeść??? Hmm, może buteleczka z oliwą mi pomoże. Podsumowując: zdecydowanie za dużo węglowodanów (słodycze, owoce), no ale też dużo ruchu.
dla mnie psinkowate sa super...widzisz kazdemu sluzy co innego dlatego super, ze mamy DDp:)

jestem dzis 4 tydzien na odwyku od ziemniakow...nie powiem, ze nie wplywa to na obwod w pasie hihi...bo wplywa...
dzis mam warzywa z patelni z Curry i...rybe..mam ochote na Sushi i sobie zjem..mysle ze ten ryz w otoczeniu niskowegl. warzyw nie posieja zbytniego chaosu:)

chodza za mna flaki wolowe i zrobie je w poniedzoalek..tkie tlusciutkie..

o0statnio jadam tluszcz gesi lyzka tak mi smakuje..czasami smaruje nim wafel gryczany..jakie to dobre...

Minie

Post autor: Minie » piątek 30 08 2019, 08:47

LoveMeTender pisze:
czwartek 29 08 2019, 14:39
A ja zajadam się owocami: mango, papaje, marakuje, jackfruits oraz ryżem, gdyż jestem na Bali :)
Ale mało jem, dużo za to piję, bo jest gorąco :)
No i dbam o wysoki poziom wit D ;)
na wyjezdzie jak pisala pani DR. te rzeczy ktore nam nie sluza w naszej strefie geogr. w innej sa nam przyjazne...

my planujemy za rok objazd autem camp. Norwegii i wtedy bede wcinac ryby na wszelkie sposoby a najlepiej z rozna hihi..

u mnie jednak troche mala korekta...strasznie zglodnialam i zjadlam mus orzechowy..jedyne co mialam w firmie po porannych zakupach:)wiec u mnie dzis orzechowo:)

aaaaq

Post autor: aaaaq » poniedziałek 02 09 2019, 06:10

Mika pisze:
czwartek 08 08 2019, 21:27
To ja się pisze na bezkawę od poczatku września. W sierpniu będę na maxa ją ograniczać by we wrześniu odstawić całkowicie - przynajmniej na jakiś czas...Nie dam razu odstawić od razu - za bardzo boli mnie głowa, dziś też mi się nie udalo.
Witam pourlopowo...jednak przekładam odwyk na następny tydzień...powrót do pracy jest takim szokiem, że... :oops:

Minie

Post autor: Minie » poniedziałek 02 09 2019, 08:33

:)

u mnie dobry tydzien..wczoraj DW...i za duzo zjadlam...tylko dlatego, ze mielismy dziecaki znajomych z noclegiem i trzeba bylo zrobic i zjesc z nimi sniadanie,,,a wieczorem poszlismy na meksykanskie jedzenie...
dzis robie post Taki dlugo jak sie da...pekam...

jak zglodnieje to bnedzie kurczak-reszki z wczoraj i jakas zupka warzywna...

flaki wolowe planuje na jutro...

przstalam jesc wieprzka, co jadacie oprocz niego..jakie inne miesa...u mnie najczesciej wpada kurczak-te najtlustsze czesci...ale az do znudzenia...

Mika

Post autor: Mika » wtorek 03 09 2019, 14:54

Ludzie, jest godzina 14:53 a ja jestem bez kawy :D :D :D :D

Mika

Post autor: Mika » wtorek 03 09 2019, 15:17

aaaaq pisze:
poniedziałek 02 09 2019, 06:10
Mika pisze:
czwartek 08 08 2019, 21:27
To ja się pisze na bezkawę od poczatku września. W sierpniu będę na maxa ją ograniczać by we wrześniu odstawić całkowicie - przynajmniej na jakiś czas...Nie dam razu odstawić od razu - za bardzo boli mnie głowa, dziś też mi się nie udalo.
Witam pourlopowo...jednak przekładam odwyk na następny tydzień...powrót do pracy jest takim szokiem, że... :oops:
Cześć:) Ja dziś jestem jeszcze bez kawy jestem :D W przyszłym tygodniu też z Tobą poodwykuję :)

ODPOWIEDZ