Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie »

Basiu jestem wolna od kawy..kawe pilam w sobote po 3 dniach przerwy:) i..srednio mi smakowala:)o dziwo...a objawy przespalam przy tej infekcji..sluchajcie to naprawde dobry sposob..przespac zmeczenie z powodu braku kawy przy okazji przeziebienia:)Takze nastepny dzien kawowy w srode...zamierzam kawe rotowac-

stronka jest mega...tez bede z niej korzystac...
dzis u mnie kurczak wczoraj indyk...

ostatnio jem bardzo malo ale czesto...i jest poprawa w wygladzie...
niestety srednio mi idzie trzymanie IF-dociagam w zw z tym do 14 h przerwy i tyle..
w soboty i niedziele postanowilam jesc normalnie w miare z rodzina...aczkolwiek niezbyt mi to sluzy,,,owoce i przenica powoduja u mnie niestety bol nadwyrezonego barku..na szczescie smak na owoce mi juz minal:)

Co do dyni to...ja nalepiej lubie ja pciata na kawalki z piekarnika na ostro:)takie duze frytki dyniowe...ale niestety nie mam na nia smaka...
Generalnie jem bardzo intuicyjnie...to na co mam ochote...dzieki DDp nauczylams ie tejw spanialej cechy:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

https://www.facetikuchnia.com.pl/banano ... iKZAmr0di0
u mnie dzis mieszanina bialek...pasztet z kurczaka, potem przepyszny gulasz z batataow i zielonej soczewicy...wieczorem zjem kawalki papryki z hummusem..takze niezle zawirowanie...
a jutro mam zamiar wyprobowac powyzsza owsianke....tylko zamiast platkow owsianych beda gryczane:)

baśka

Post autor: baśka »

Problemy z logowanie są.

Grudniowa cisza widzę ;)
Minie, cieszę się, że na dobre rozprawiłaś się z kawą :D
Za mną 2 dni drobiowe, dzisiaj bez B zwierzęcego. Jeszcze nie wiem, co będę jadła.
A co u was???

baśka

Jednak mój dzień bez B, przeobraził się w wieprzowy z parówkami :roll: Dzisiaj też wieprz- sos do spaghetii.
Zapomniałam zabrać surówki z sałaty do pracy :?

Minie

u mnie ostatnio roznie...
wiec nie mam o czym pisac..
z kawa dalej rotowanie i jest super..dzis zaczelam kolejN 2-3 dniowa przerwe...
wczoraj wpadlo mi piwo wieczorem..dzis mialam makaron z lososiem.wiec popelniam bledy zywieniowe...
mam nadzieje ze sie ogarne..a wogole to teskynm okiem spogladam w strone paleo:)

baśka

Minie, to jaki problem? Wskakuj na paleo jak masz ochotę, potem, jak zechcesz to wrócisz do DDP :lol: Tyle, że makaron i piwo na paleo też odpadają...

Zauważyłam, że wieprzowina mi szkodzi :( albo czekolada (cukry proste)? albo połączenie :? Muszę się poobserwować dłuższy czas.
Dzisiaj mam wczorajsze, zapomniane śniadanie. Dzień bez B zwierzęcych.

Minie

wiem ale maja fajne chleby:)
znalazlam stronke paleolifei tam sa wspaniale przepisy...

nie chce mi sie ziemniakow czuje nimi przesyt,,,wczoraj zrobilam dla rodziny zapiekanke z ziemniakow i mi niesmakowala...a wogole to praktycznie przestalam je jesc...
chce mi sie ryzu takie smazonego z warzywami na oleju sezamowym w woku,,,jeszcze niezrobilam ale mam nawrot do chinskiego jedzonka,,,wiec w tym tyg, sobie poryzuje z warzywai i Tofu:)

wczoraj te nieszczesne ziemniaki plus makowiec-bezglutenowy na mace ze zmieonych migdalow, bez cukru tylko ze slodkimi bakaliami,,,po poludniu dolozylam orzechy i wieczorem dopadlo mnie problemy z wyproznianiem..masakra:(

chyba dzis sobie dlugo poposzcze:)

ddp

Post autor: ddp »

Hejka,
Minie,
chce mi sie ryzu takie smazonego z warzywami na oleju sezamowym w woku,
koniecznie jedz, bo leczy wg. lekarki.
A co u was???
U mnie wielki powrót na DDP; dopadło mnie wyyysokie ciśnienie. Faktycznie pozwalałam sobie często i dużo na zboża i sery i mam. Emocje chyba były wyzwalaczem. Teraz warzywa z tłuszczem. Robię sobie na nowo lekturkę z filmików. Od pewnego czasu weszłam w jedzenie od 12 a nawet 14, rano nie jestem już głodna, ale jakoś głupio mi wstać i nie celebrować śniadanka :P .

Minie

a ja znow jem pierwszy cieply posilek wczesnie...
ale syci mnie na dlugo i mam spokoj...

i pojadlam sobie makaronow :oops: gardlo zaczyna mnie drapac i jakby ropa sie zbierala..od jutra gluten w odstawke przejde jednak na ten ryz co za mna tak chodzi ta 2-3 dni-juz zrobilam ..smazony z boczniakami i chinskmi warzywami do tego chilli czosnek i sos sojowy..mniam...

ddp u mnie wielkim problemem jest to ze nie moge patrzec na kasze gryczana i ziemniaki...jajek tez mi sie nie chce..wieprzowiny nie jem, kurczakow mam dosc...w zw. z tym,,.probuje jesc intyuicyjnie...kilka dni jadlam makarony ,,teraz czuje , ze juz z nimi koniec:)i teraz przezucam sie na ryz..
moja najnowsza obserwacja:zauwazylam kochani, ze jak jem niskobialkowo lub bezbialkowo to..znika zatkany nos... :shock: sprawdzialam osttnio kawe przeciez myslalam, ze to jej wina a tu prosze..nawet zboza mi nie zatykaja nosa ..tylko..bialko..

za to zboza...-zle dzialaja mi na gardo:(

wtedy problemy w wc...to definitywnie mak-wiem dlaczego intuicyjnie go nie lubie i nigd nhie jem:)szkodzi mi i tyle!

ibinia

Post autor: ibinia »

Pięknych duchowo i fizycznie Świąt Bożego Narodzenia!
Jedzmy i kochajmy na zdrowie!!!!!!
Posyłam do was moc dobrych życzeń i cmokam każdego po kolei radośnie przytulając :-*

ODPOWIEDZ