Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie2020

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie2020 »

to masz ...bolerioze...bidulko...
cholewcia..w takim razie DDP ci jest bardzo potrzebne.

Ja dzis chcialam zrobic caly dzen postu ae juz nie wytrzymuje...i zaraz cos bede szamac...
a to cos to reszki z wczoraj plus smaozony kalafior...taka bryja wszystko razem..ale lubie takie jedzenie...

na jakims fajny kanale wyczailam wyczailam nietypoqe nalesnki...na powiedzmy 8 jajek 20 gramm...budyniu..nisko lub bezcukrowego np o smaku waniliowym.
na moje 3- 5 jajek 10 gramm...musze wyprobowa co z tego bedzie...
byl tez przepis na ..zupe mleczna z mlekiem roslinnym i do tego rostrzepane w gotujacej sie zupie widelcem jajko takie troche inne klusli lane...hm..nie wiem czy na to sie skusze ale na nasleniki na pewno:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie2020

u mnie ciagle mieszanie..dzis jajka i watrobka.(kurza)
ale dobrze mi z tym, jem jeden duzy posilek tak 13-14 i przed snem jakis drobiazg i mi to wystarcza.
tluszczuje mocno.
brak ochoty na slodycze.ma podjadanie. na razie to dobra droga. pewnie niezadlugo sie znudzi:)
baśka

Post autor: baśka »

Ty mieszasz a ja nie radzę sobie z wieprzowiną :lol:

A z boreliozą wcale nie jest przesądzone. Rumień nie jest wędrujący. Dodatkowo mam uczulenie na pszczoły, komary, kleszcze (zawsze bolało i było czerwone kółko) i inne takie latające cholerstwa. Zresztą boreliozy się nie boję, bo DDP ją leczy :D

Dzisiaj staram się już bez świni, będzie sos do spaghetti z indyka.
Minie2020

mieszam bo cmam za soba dluga faze jedzenia zbor..poza tym jakos w slotach moj organizm potrzebuje mieszania:)dobrze mi z tym:)syci i jest pyszne...powoli odchodzi mi chec na jajk-dobrze:)
mysle aby jutro zrobic zupe z cieciorki i do tego brownie z cieciorki. Ale jednak te ciasto czekoladowe zrobie.
baśka

Cześć u mnie bitki wołowe z puree ziemniaczanym i ogórkiem kiszonym albo z octu i zupa pomidorowa na wołowinie. Obiad na 2 dni.
No i 2 paczki sezamków, bo mnie głód przycisnął :lol:
baśka

Zjadłam rano resztkę zupy pomidorowej z RYZEM (wcześniej bez ryżu), no i brzuch spuszony - od razu :shock: Ryż odpada.
Na obiadokolację sałatka gyros (kurczak, papryka, cebula, ogórek, KUKURYDZA, majo i ketchup).
Dzisiaj głodówka. Jeżeli nie wyjdzie :oops: to dokończę gyros.
Minie2020

Kochana Basiu salatki typu salata lod. pom. og. papr. jajko i np.infyk grilowany to ostatnio nasz hit kolacyjny nawEt corkom smakuje..CIESZE SIE ZE ROSNA I PROBUJA NOWYCH SMAKOW..:)
Ja dalej mieszam i tluszczuje..ale jest sukces nie ciagnie mnie do chleba...
Owoce jem tylko na weekend jak rodzina je sniadanie to ja jem jakis owoc niskowegl.dla towarzystwa-w tyg nie.

Czuje sie dobrze...

Jestem ciekawa kiedy dam rade przejsc na jedno bialko...

Pozdrawiam.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

melduję się po długiej przerwie...u mnie bez zmian ;)
aaaaq

Post autor: aaaaq »

baśka pisze: poniedziałek 28 09 2020, 11:32
O wiele za często wieprzowina.
niestety u mnie też - ale nie zauważam negatywów za bardzo z tego wynikających...
Z mieszaniem daje rade, ale z nadmiarem wieprzowiny już nie...to po części efekt lenistwa, nie chce mi się już tak kombinować jak wcześniej, skoro nie jestem do tego zmuszony ;)
baśka

Wczoraj i przedwczoraj kaczka z burakami a dzisiaj WIEPRZ. Kotlety schabowe z marchewką i ziemniakami.

Chodzi aby odciążyć szlaki metaboliczne od świni. Wydaje mi się, że jest coś z tą wieprzowiną nie do końca dobrze. Intuicyjnie to wyczuwam :shock: albo coś sobie wymyślam :lol: Lubię to mięso.
ODPOWIEDZ