Dziś zaczynam

Zaczynam 30-dniowy test diety paleo: pytania, rady i odpowiedzi - jak wytrwać i odnieść sukces
vvaleczny1

Re: Dziś zaczynam

Post autor: vvaleczny1 » czwartek 21 07 2016, 19:22

Od tluszczu niby że utyjesz? :lol: :lol: Serio jacyś ograniczeni muszą być to ludzie.. Tyle co ja boczku jem, jajek i nic, waga ciagle w dół? Od tłuszczu sie tyje? No nobla to oni nie dostaną na pewno ;) Nabiał możesz odstawić, ale to juz indywidualna sprawa. Nie narzekaj i spróbuj sie otaczać ludźmi ktorzy są pozytywnie nastawieni i mówią z sensem. Ja swoje koleżanki poodchudzałem o pare kilo ale zamiast bułeczek, drożdzówek i pączków jedzą tłusto a przynajmniej nie jedzą tych pszennych, zbożowych badziewi i sobie chwalą. Bądź silna ;)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Marta

Post autor: Marta » czwartek 21 07 2016, 19:46

Dzieki za slowa otuchy ;) no niestety ludzie sa ograniczeni nic nie poradzisz a raczej bym powiedziala ze nie maja otwartych umyslow to smutne :| niestety jestem z tym sama a moze i dobrze bo!ucze sie w!ten sposob samodzielnosci w podejmowaniu wyborow zyciowych a to bardzo wazne trzeba myslec pozytywnie i wszedzie szukac tych dobrych stron :P musze popracowac tylko nad cierpliwoscia :D nabiał odstawiam pozostawie tylko masło i smietane od czasu do czasu ziemniaki i biały ryz pozdrawiam serdecznie i oby!wiecej!słoneczka w te lato :lol: :mrgreen:
:arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!

chino

Post autor: chino » poniedziałek 08 08 2016, 18:16

Witam

Od 8 dni jestem na diecie Paleo. Czuję się rewelacyjnie. Z wyjątkiem małego problemu, od 4 dni dosc czesto kluje mnie w brzuchu z lewej strony poniżej żeber i czasem w lewym boku. Macie pomysł co jest tego powodem?

Marta

Post autor: Marta » poniedziałek 08 08 2016, 18:17

Mnie tez tak kłuło przestanie to zmiana zywienia kiszki musza sie przyzwyczaic ;)

chino

Post autor: chino » środa 10 08 2016, 09:06

Bóle się utrzymują. Zastanawiam się po ilu dniach mam się zacząć martwić. Nie chcę sobie narobić dodatkowych problemów z układem trawiennym.

Lotharion

Post autor: Lotharion » piątek 26 08 2016, 08:58

Hej hej, to mój piąty dzień na paleo. Po licznych super dietach, ograniczeniu kalorii i innych wynalazkach postanowiłam spróbować czegoś z innej beczki, głównie żeby schudnąć, ale może na AZS też coś pomoże :) Na razie wywaliłam z diety wszystkie ewidentne węglowodany, zostawiłam tylko owoce i warzywa bez ziemniaków. Owoce głównie w celach ratunkowych, bo przyznam, ze od 2 dnia miałam stany słabienia i wtedy pomagam sobie jabłkiem.
Trzymam kciuki za wszystkich
pozdrowienia :)

Marta

Post autor: Marta » niedziela 28 08 2016, 10:15

Witajcie niedługo mija moje pòł roku na paleo(od 8 kwietnia) i jestem z tego powodu dumna oczywiscie były jakies zakrety po drodze ale je pokonałam we wrześniu bede robić kontrolne badania i dam znać jak poszło.
Ale w sumie to chciałabym napisać o czymś innym nie zwiazanym z paleo.
Mianowicie postanowiłam rzucić palenie wiem wiem nie pisałam że palę ale nie było się czym chwalić :?
Pomyślałam że jak już przeszłam na zdrowe żywienie to trzeba przestać się truć całkowicie
Wcześniejsze pròby rzucania nałogu okazały się niepowodzeniem ale teraz czuję że.jestem na to gotowa
Paliłam 18 lat z małymi przerwami nawet do roku czasu bez żadnego wspomagania
Teraz jest drugi dzień na Desmoxanie leku ktòry nie zawiera nikotyny tylko jej pochodną i musze przejść 25 dniową kuracje aby przestać palić coś podobnie jak 30 dniowy test ktòry przechodziłam z paleo ;)
Dlatego proszę Was w miarę możliwości o wsparcie nawet w myślach oczywiście wiem że to tylko odemnie zależy czy pokonam te uzależnienie a raczej od mojej psychiki myślę też że dieta też miała tu swòj udział ;)
Dziękuje wszystkim ktòrzy będą to czytali i przepraszam że troche nie na temat :P

Lotharion

Post autor: Lotharion » poniedziałek 29 08 2016, 16:41

Trzymam kciuki Marta :)

Lotharion

Post autor: Lotharion » poniedziałek 29 08 2016, 16:53

Tydzień za mną. Jak na razie efektów negatywnych brak, poprawił się sen, nie mam wiecznego pakmana, który toważyszył mi dotychczas, waga spadła o 1 kg. Zaczynamy 2 tydzień :)

Marta

Post autor: Marta » poniedziałek 29 08 2016, 20:30

Dzieki i tez trzymam kciuki powodzenia uda Ci sie ;) u mnie jest gorzej bo papierosa nie zastapisz niczym a w diecie paleo zawsze mozna znalesc cos do jedzenia w zamian... :roll:

ODPOWIEDZ