moje pomysły na 30-to dniowy test

Zaczynam 30-dniowy test diety paleo: pytania, rady i odpowiedzi - jak wytrwać i odnieść sukces
romuald

moje pomysły na 30-to dniowy test

Post autor: romuald » niedziela 07 05 2017, 21:26

Witajcie!
Jeżeli ktoś zaczyna zapraszam do śledzenia mojego sposobu i moich pomysłów na 30to dniowy test. Jestem zdrowy i nie cierpię na żadne choroby poza alergią więc zaznaczam na początku, że jeżeli cierpicie na choroby autoimmunologiczne raczej nie odnajdą na tym blogu niczego ciekawego :roll:
Jeżeli jesteście ciekawi to dajcie znać czy się podoba przyłożę się bardziej!
:mrgreen:
No i generalnie postaram się też w miarę możliwości (mam ogromne problemy z internetem) uzupełniać wpisy "o paleo" tak aby znalazła się tam jakaś wiedza nie tylko same przepisy i pomysły.
Po tygodniu na teście uważam, że jest ok, mam dużo chęci i energii, w dodatku prowadzę aktywny tryb życia, mam psa, jeżdżę na rolkach i ćwiczę kalistenikę 5 dni w tygodniu + codziennie skakanka. Nie uważam, żeby na paleo brakowało mi węglowodanów, a przynajmniej jeszcze nie odczuwam jakoś ich braku poza niekiedy ochotą sięgnięcia po słodycze. Za to w dzień mam tyle energii że nie idzie usiedzieć w domu :!:
Zachęcam do komentowania oczywiście jeżeli mam coś źle piszcie czym prędzej poprawiam aby (o ile ktoś to w ogóle będzie czytał haha) nie wprowadzać ludzi w błąd :)
Pozdrawiam!

Edit: mądrala nie wrzuciłem linku :?
https://mojemalepaleo.blogspot.com/

Reklama wspiera rozwój strony:
'

kamyki_80
Re: moje pomysły na 30-to dniowy test

Post autor: kamyki_80 » poniedziałek 08 05 2017, 10:55

Ochotę na słodycze można zwalczyć - zobacz w dział z przepisami :)

romuald

Re: moje pomysły na 30-to dniowy test

Post autor: romuald » poniedziałek 08 05 2017, 16:15

Kamyki dziękuję! nie wpadłem na pomysł, żeby robić sobie takie słodkości i to zdrowe! :lol: :lol:

ODPOWIEDZ