Węglowodany a węglowodany

Zaczynam 30-dniowy test diety paleo: pytania, rady i odpowiedzi - jak wytrwać i odnieść sukces
Bebe

Węglowodany a węglowodany

Post autor: Bebe » czwartek 18 10 2018, 13:46

Od jutra zaczynam przygodę z paleo. Mam do zrzucenia 30 kg. Mam io i inne takie 😠. Chciałam spytać ile mniej więcej węglowodanów spożywać dziennie ale jeszcze bardziej mnie interesuje kwestia czy liczyć tylko węglowodany typowe ( kasza, ziemniaki, ryż )czy również te z warzyw np. korzeniowych? Takie frytki z pietruszki na przykład? Pozdrawiam

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

Re: Węglowodany a węglowodany

Post autor: aaaaq » czwartek 18 10 2018, 16:49

wszystkie licz..na początek zanim się zaadaptujesz i nie będziesz mieć problemów trzeba...i lepiej zrezygnować z kaszy,ryżu, ziemniaki lepiej też...bo łatwo przesadzić z ilością W - to nie służy poprawie nawyków żywieniowych...
jeszcze pytanie w co konkretnie celujesz...Paleo może być w wersji - że się tak wyrażę tradycyjnej, albo też w w wersji niskowęglowodanowej (którą ja akurat preferuję i stosuję od dawna)

Bebe

Re: Węglowodany a węglowodany

Post autor: Bebe » czwartek 18 10 2018, 20:39

Pisząc ryż miałam na myśli kolację z węglowodanami tzn. niecałe pół woreczka ryżu, pół awokado, marchewką, szpinak, ogorek itp. Reszta posiłków z warzywami bez innych węglowodanów.

ODPOWIEDZ