Wodonercze a ciała ketonowe

Dyskusje o aktualnych i pokonanych problemach zdrowotnych
Awatar użytkownika
THX1138

Wodonercze a ciała ketonowe

Post autor: THX1138 » niedziela 07 08 2016, 23:17

Witam,
Chciałbym przejść na paleo - bo bez punktu zaczepienia nie dam rady zmienić trwale nawyków i uniknąć ponownie jojo (ostatnim razem odchudziłem się ze 106kg do 83kg - dieta byla zbilansowana + duzo roweru, jednak wrocilem do wagi - teraz 100kg - poniewaz ta dieta kosztowala mnie zbyt duzo czasu i meczyla). Owszem, na etapie odchudzania bedzie deficyt kaloryczny + fakt niskoweglowodanowej diety, jednak po zakoczeniu odchudzania, bedzie mi latwiej zachowac "wynik" z tego tytulu, jesli za postepowaniem nie bedzie stal szereg zalecen dietetycznych ale dieta z "filozofia".

Ok jako ze jestem nowy, powyzszy wstep uznalem za zasadny. Pytanie tego watku to jak sie ma wodonercze (lewa nerka) do zwiekszonej ilosci cial ketonowych? Tzn. chcialbym uniknac problemow i zapytuje: ile bezpiecznie dziennie moge w paleo spozywac wegli zeby nie bylo problemow? Moje wodonercze polega na tym, ze powstalo w skutek niezauwazonego przez dlugie lata, zwezenia moczowodu (z tym sie urodzilem, naczynie krwionosne po prostu przeroslo owiniete dookola moczowodu i zmnieszylo w pewnym miejscu swiatlo moczowodu) stad wodonercze powstalo - a nie ze jakis problem z funkcjonalnoscia narzadu.

Biorac powyzsze pod uwage, licze na rzetelne porady.

Dzieki.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

ODPOWIEDZ