Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Mika

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Mika »

Oj dziewczyny...powinnam odstawić, wiem :cry: to nie ulega wątpliwości.Dziś już za późno, właśnie ja piję ale jutro odstawię. Z tą netolerancją to jestem zdziwiona, zawsze myślałm, że toleruję ją bardzo dobrze bo nawet w zasypianiu mi nie przeszkadza ale pewnie Ibiniu masz rację.
Mówisz Pugi, że po trzech dniach bol głowy minie ?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Post autor: Pugi »

Wiesz Mika, każdy z nas jest inny ale mówi się że tak standardowo to 3 dni. Ten najkrótszy okres rotacji aby szlaki metaboliczne się oczyściły. U mnie jednak wszystko trwa jakby dłużej więc... Powodzenia!

aaaaq

Post autor: aaaaq »

tak odnośnie kawy - widzieliście co mi Grzegorz odpisał o kawie?
Grzegorz pisze:
czwartek 16 08 2018, 20:56
aaaaq pisze:
czwartek 16 08 2018, 07:38
o kawie
http://nowadebata.pl/2011/05/14/ciemna-strona-kawy/
Nie, to nie jest o kawie. Ten bardzo tendencyjny artykuł punktuje kofeinę, a nie kawę. Kawa zawiera mnóstwo innych substancji poza kofeiną - przede wszystkim wiele przeciwutleniaczy. We współczesnej śmieciowej diecie to właśnie kawa jest zdecydowanie największym źródłem przeciwutleniaczy i pomimo kofeiny działa pozytywnie na nasze zdrowie.
:lol:

Pugi

Właściwie to bardzo dobrze, że kawa ma takie prozdrowotne właściwości ale EBW mówi, że niczego nie powinno się jeść czy pić codziennie, nawet jak jest to zdrowe.
A przecież każdy i tak zrobi jak zechce.

Mika

Dzięki Pugi :)
Skoro zdrowa to i lepiej:) Nie będę z niej rezygnować calkowicie. Chcialabym tylko by przestała mną rządzić i bym spokojnie mogła ją rotować.
Minie - ciekawa jestem czy Tobie rotacja się udaje...

Mika

Pugi - jak Twoje cukry dzisiaj ?

Pugi

Ja dzisiaj rano miałam cukier 175.
Śniadanie dopiero o 13.00, rosół z indyka z pulpecikami z indyka. Po tym cukier 134.
O 15.00 napiłam się tylko rosołu. Po 2 godz cukier 139.
O 18.30 papryka uduszona na gęsim smalcu i kotlet z indyka. Po 2 godz cukier 167.
Podejrzana jest chyba papryka. Psianki?
Bo kotlet był dokładnie z tego samego mięsa co pulpety.

Mika

Ładnie Ci spadł po tym indyku. To faktycznie chyba papryka...tak jak i pomidory...nie bardzo Ci sprzyjają.

Mika

Ibiniu - jeszcze raz wrócę do tych słów. Może odpowiednie by bylo "Postanawiam być zdrowa". Może wtedy uruchomilyby się wszystkie sily organizmu i zaczelabyś wracać do zdrowia. W sumie jak człowiek postanawia być zdroywy to medycyna jest bezsilna....

Jak się czujesz?

ibinia

Post autor: ibinia »

Mika, czuję się :lol: Postanawiać to ja sobie mogę :D Pozostaję przy uważności i życiu tu i teraz ;)
aaaaq, po mojemu artykuł nie jest tendencyjny. Nawet pokazuje, jak pokrętne bywają drogi badacza, by udowodnić to czy tamto. A poza tym lubię poczytać różności, żeby mieć perspektywę. Czasem w najgłupszych "udowadnianiach" znajduję cenne ziarenko prawdy, które akurat jest dla mnie istotne. Po przeczytaniu artykułu o kawie nie wyciągnę wniosków, że kawa powoduje cukrzycę, ani że leczy cukrzycę, czy jej zapobiega. Pewnie jest tak i tak, w zależności od... :mrgreen:

ODPOWIEDZ