Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq »

Ibinia - w zależności od...Eli ;)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Post autor: Pugi »

U mnie dzisiaj DW i wieprzowina. Rano cukier 155.
O 11.00 sałatka: rukola, cebula, figa, szynka, oliwa z oliwek. Po tym cukier 141.
O 15.00 gotowana karkówka (plaster 1,5 cm) z musztardą.
O 16.00 kapusta na wieprzowinie.
O 17.00 kawa gorzka - skoro taka zdrowa 8-). O 18.00 cukier 138.
Parę minut po 17.00 rozwolnienie :mrgreen: Co prawda dobra s...ka nie jest zła ale... ciekawe po czym?
Kawa mi nie smakowała, jednak to chyba za szybko na reakcję.
Węgli nazbierałam ok 30 gr. W sumie to mało miałam wolności w tym dniu wolności :lol:

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Pugi - ja z kapustnymi mam problem, więc stawiam na kapustę ;)

ibinia

Post autor: ibinia »

Albo kawa po tłustym dniu - na niektórych działa przeczyszczająco. Do sprawdzenia, Pugi :D
aaaaq - :lol: :mrgreen: :shock: :!: :?: :roll: :idea:

Minie

Post autor: Minie »

aaaaq pisze:
sobota 18 08 2018, 19:36
tak odnośnie kawy - widzieliście co mi Grzegorz odpisał o kawie?
Grzegorz pisze:
czwartek 16 08 2018, 20:56
aaaaq pisze:
czwartek 16 08 2018, 07:38
o kawie
http://nowadebata.pl/2011/05/14/ciemna-strona-kawy/
Nie, to nie jest o kawie. Ten bardzo tendencyjny artykuł punktuje kofeinę, a nie kawę. Kawa zawiera mnóstwo innych substancji poza kofeiną - przede wszystkim wiele przeciwutleniaczy. We współczesnej śmieciowej diecie to właśnie kawa jest zdecydowanie największym źródłem przeciwutleniaczy i pomimo kofeiny działa pozytywnie na nasze zdrowie.
:lol:
bomba!

Minie

Mika pisze:
sobota 18 08 2018, 21:49
Dzięki Pugi :)
Skoro zdrowa to i lepiej:) Nie będę z niej rezygnować calkowicie. Chcialabym tylko by przestała mną rządzić i bym spokojnie mogła ją rotować.
Minie - ciekawa jestem czy Tobie rotacja się udaje...
guzik a nie udaje...
a na dodatek jestemw kiepskiej formie,,,caly tydzien cwiczylam jeden program yogi na gorna czesc kregoslupa-te na wysokosci piersim gdyz najrzadziej ja cwicze-i docwiczylam sie bolu plecow...:(w sobote poplywalam toche i bylo lepiej a dzis znow...jak to sie nazywa rwa kulszowa...wydaje mi sie, ze zaczelo sie uwidaczniac po tym nieszczesnym Tofu..a ze wczoraj wpadl mi DW nie moge sie tego pozbyc...
dzis soczewica..zupka i warzywa na patelnie z maslem...bez ziemniakow...
zle sie czuje..i zastanawiam sie czy nie zrobi jedndniowej glodowki...jakies poty mnie zalewaja od tych plecow domniemam i ogolnie kicha...dobra wyzalilam sie :oops:

ibinia

Minie, ćwiczenia też rotuj... może... :?:
A soczewica to dobre antidotum na tofu ( też strączek...)? Chociaż... może... Czasem "klin klinem" bardzo działa. Bardzo cię boli?

Bożena

Post autor: Bożena »

Minie przytulam 😘
Myślałam ze jesienią zacznę chodzić na jogę ale może zostanę przy spacerach z psem 😂
Dziś mnie tez bolało ,kamień się odzywał podczas kierowania autem brrr muszę do chirurga na usg.
U mnie dziś jajkowo ,chleb gryczany z powidłami bez cukru (pyszne mezus zrobił )i będzie jeszcze zupa krem z dyni .
A ten kamień zareagował na preparat o nazwie koktajl Bolotowa,który sporządziłam na bazie glistnika .Pilam ,piłam i aż tu nagle ból ,kurczę 😱

Minie

ibinia pisze:
poniedziałek 20 08 2018, 13:36
Minie, ćwiczenia też rotuj... może... :?:
A soczewica to dobre antidotum na tofu ( też strączek...)? Chociaż... może... Czasem "klin klinem" bardzo działa. Bardzo cię boli?
rotuje co dwa dni..bolalao tak, ze musialam czyms posmarowac niestety inaczej ciezko by bylo siedziec w pracy nie mowiac o innych czynnosciach,,teraz smarowidlo dziala wiec jest ok---

z ta soczewica to po prostu mialam chec na zupke i tyle...nie myslalam o rodzinie;)

coz ta czesc mojego kregoslupa jest jednak bardzo sztywna:)musze po prostu rotowac programy....i robic na rozne czesci nie tylko na jedna.. :?

Bozemko spkojnie mozesz chodzic..mi sie pierwszy raz cos takiego zdarzylo...i nie wiem tak naprawde od czego to jest...kiedys co Prawda trapily mnie rwy kulszowe ale tylko zima od przewiania:)odkad jestem na DDP problemy zniknely...ale teraz znow mam...

ibinia

Dziewczyny, może to wszystko objawy drogi do zdrowia, odzywają się to tu to tam problemy w słabych miejscach.
Bożenko, czyżby pęcherzyk żółciowy chciał się opróżnić? Próbowałaś zażyć coś rozkurczowego, typu NO-SPA? Pamiętam, że dr Kwaśniewski zalecał takie postępowanie podczas "obruszenia" zawartości woreczka i prawdopodobnego wydostawania się zawartości przez drogi żółciowe.
A ja na tłuszczu jak zwykle jestem... głodna :shock: To jest nieprawdopodobne, ile tłuszczu zjadam i jak się tym nie najadam. Teraz to mogę zwalić na "przebudowę" po węglowodanach, ale zawsze tak miałam, na klasycznej optymalnej też :o

ODPOWIEDZ