Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Pugi

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Pugi »

Dzisiaj to już totalna porażka. Na czczo cukier 165.
O 8.30 rosół z kawy :mrgreen: czyli kawa z olejem kokosowym.
O 13.30 smażony batat i cukier 266.
O 16.30 pół makreli, mała cebula i kiszony ogórek. Po tym cukier 204.
266 to mój absolutny rekord. Węgli nazbierałam 120 gr. Też rekord, przynajmniej od czasu jak to monitoruję.
Wierzę, że normalni ludzie najedli by się trzema plasterkami. Ja nie :evil:

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Pugi

Dzień dobry! Halo, gdzie jesteście?
Po wczorajszych rekordach dzisiaj na czczo 166, więc już tak całkiem normalnie.
O 11.00 zjadłam sałatkę jarzynową i kawałek makreli w zalewie. Cukier 167.
Dalej mam już wszystko ściśle zaplanowane a nawet zrobione, zważone i przeliczanie.
Jako drugi posiłek będzie kapusta pekińska z cukinią i cebulką plus 100 gr makreli wędzonej. Wieczorem mam wyjście a raczej wykuśtykanie na imieniny mamy i biorę ze sobą wiórki kokosowe z cynamonem i olejem kokosowym.
Przez cały dzień węgli ma być 53 gr.
Taki jest plan ;)
Minie

Post autor: Minie »

melduje, ze u mnie wszystko ok..tylko zabiegana jestem...
udaje mi sie znow pieknie trzymac dlugie przerwy jedzeniowe-ten nasz IF-poza tym staram sie trzymac DDp JAK ZAWSZE...ale niestety nie mam czasu na pisanie :roll: w piatek mialam rybe...zrobilam sobie tez lossia zawijanego w papier ryzowy z warzywami i sosem chilli...dobre to bylo...w czwartek byla fasolowka o tym pisalam...wczoraj dw ALE SKROMNIUTKI..i tylko dlatego, ze moja corka po raz pierwszy zrobila kolacje dla wzsystkich:)przypominam ma 8 lat:)wiec Mama musiala zjesc:)i to bylo odstepstwo...
poza tym zmienilam totalnie look...i to tez totalna zmiana dla mnie:)
a poza tym reszta bez zmian:)
a dzis mam kurczaka....
a jutro planuje poleciec na drinkach kokosowych ile sie da...plus jogurty kokosowe..i ew. na cieplo zupa dyniowo-kokosowa:)

buziaczki:)
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

Minie, a cóż Ty tam w looku zmieniłaś :) ?
Wczoraj byłam na urodzinach więc był i likier i trochę węgli pod postacią sałatki i zapiekanki.
Dzisiejszy wieprzowina na obiad. Na kolację nie wiem.
Jeszcze dzisiaj muszę odwiedzić jakiś market ,bo lodówka była rozmrażana i świeci czystością oraz pustkami .
Pugi

Do planu doszła kostka czekolady gorzkiej 85 procent. Nie jest źle.
aaaaq

Post autor: aaaaq »

na najbliższe dni zaplanowałem białka roślinne+warzywa w różnych konfiguracjach (uzupełniłem orzechy i różne takie ;))...zobaczymy jak mi to wyjdzie ;)

Pugi - bataty ci najwyraźniej nie służą, duże ilości W także...to tylko potwierdza to co można już gdzieniegdzie przeczytać - cukrzycę typu 2 można wyleczyć dietą niskowęglowodanową...
Pugi

Moje kolejne pomiary dziś na bardzo wyrównanym poziomie. 166 , 167, 172, 170.
Muszę przyznać, że zabranie ze sobą wiórków z cynamonem i olejem kokosowym było bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie bolało mnie, że reszta jadła ciasta bo ja też miałam swój deserek.
ibinia

Post autor: ibinia »

Pugi, świetnie sobie radzisz!
U mnie zjazd. Znowu. Trzeba pomyśleć o zrotowaniu tłuszczów (wszystkich), czyli znowu wejście na wysokie W. Szczerze... nie chcem ale muszem :evil: Na pewno tym razem stosunkowo długo tłuszcz mi służył i na pewno pojawiały się najdłużej trwające symptomy zdrowienia. No ale... ale dupa. Oj tam, oj tam, zaraz dupa. Dobrze jest, tylko się źle czuję :lol: :mrgreen:
Dzisiaj jeszcze sezam (czyli tłuszczowo), sałata i fryty z marchwi.
Ja1986

Post autor: Ja1986 »

U mnie dzisiaj zupa gulaszowa z wołowiną . Dałam zbyt dużo chili i jest bardzoooooooo ostra :twisted: .
Oprócz tego mam jeszcze sałatę z pomidorami i winegretem.
baśka

Post autor: baśka »

Ibiniu, żadna tam dupa. Organizm ma dość tłuszczy i tyle. Zmiana, zmiana, ciągła zmiana 8-) Cały czas do przodu :mrgreen: To się nazywa ZDROWIENIE. Każdy czasami źle się czuje, prawdopodobnie przez jedzenie, które mu nie posłużyło.

U mnie również zmiana diety, mąż przeszedł na dietę ketogeniczną (ciekawe jak długo wytrzyma :lol: to nie pierwszy raz). Na śniadanie mam surówkę z sałaty i oliwek z winegretem. Na obiad wątróbkę kurczęcą z cebulą + ogórek kiszony.
ODPOWIEDZ