Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
ibinia

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: ibinia »

Basiu, a nie jest to zmiana lokalizacji ogniska zapalnego? Tak mi przyszło do głowy, to wypowiadam na głos.
Lovko, tylko pamiętaj, że ty jako osoba niecukrzycowa nie reagujesz podniesieniem poziomu cukru jako objaw nietolerancji ;) Niech ci się uda kawowy detox, trzymam kciuki!

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka »

Ibiniu, o tym nie pomyślałam, niechby tak było :D
A jak u ciebie, jak się teraz czujesz?
Lovko, uda ci się rzucić kawę :mrgreen:
Planów jedzeniowych na razie brak, teraz poczytam książkę, wypiję ibinię, posprzątam w mieszkaniu i dopiero będę myśleć co zjeść.

ibinia

Basiu, jem teraz głównie węglowodany, czyli robię dłuuuuugą rotację tłuszczom :lol: Raz jest lepiej, raz gorzej, moim zdaniem zmierzam ku dobremu 8-) I niech tak się dzieje! I mnie, i wam!

aaaaq

Post autor: aaaaq »

na śniadanie mix sałat,awokado,pomidor i olej. Najlepsze dania są te najprostsze :D

aaaaq

kaczkę kupiłem :)
dawno nie jadłem...plan taki, dzisiaj rosół się robi...ja pewnie zjem z tego rosołu mięso...
te "grubsze" kawałki zamroziłem i albo będę jutro robić, albo przy jakiejś okazji...

ibinia

aaaaq, rosół z kaczki gotujesz? Kaczy wywar ma specyficzny smak i zapach. Albo się go kocha, albo nienawidzi :mrgreen: Ja lubię, nawet bardzo.

aaaaq

no to ja też lubię bardzo :)
bez porównania z takim z kurczaka....

aaaaq

no i mam zgryz....jak długo mogę białka z jajek w lodówce przechowywać> bo mam z 12 jajek i szkoda byłoby zmarnować...(żona robiła w TM eierkonieak )

ibinia

aaaaq, surowe białka (w odróżnieniu od żółtek) świetnie się mrożą. Podziel na porcje, zanim zamrozisz. Jak zechcesz wykorzystać, przełóż z zamrażarki do lodówki na noc i możesz je użyć w dowolny sposób. Nie zmienią struktury, dadzą się ubijać itd. Surowe żółtka nie nadają się do takiego przechowywania. Z gotowanymi jest odwrotnie. Białka zdechną i będą przypominać papier, a gotowane żółtka zniosą mróz całkiem nieźle.

ddp

Post autor: ddp »

ddp
Ibinia, jestem pod wrażeniem, wszystko wiesz :o
A ja mam swoje nowe (czasowe) odkrycie: chleb b/glut. (mogłyby być bułki keto, ale nie mam), polany obficie olejem z czarnuszki i sytość do 14, druga porcja i sytość do wieczora. Super uczucie ciszy w organiźmie. Pada śnieg, biało...idą święta

ODPOWIEDZ