Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
baśka
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: baśka »

Dowiedziałam się, że ta sztuczna wit. D hamuje wyleczenie... kur.. to co ma zrobić ktoś, kto nie jada nic morskiego??? Naświetlić się w lecie na cały rok czy co?

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie »

:)dobre pytanie...
Bożena

Post autor: Bożena »

Basiu dokładnie jak mówisz,stany magazynowe Wit D3 powinny nam wystarczyć na tą część roku bez slonka.To teoria😃w praktyce różnie to bywa.Witamina D3 z firmy dr Jacobs jest pozyskiwana z lanoliny i faktycznie poprawia jej poziom.
Zastanawiam się dlaczego moja tarczyca nie pracuje ?Wszystkie te czynniki które wymienila pani doktor plus mam wrażenie ze Czarnobyl mocno się do tego przyczynił.Miałam wtedy 16 lat.😢
Piotr

Post autor: Piotr »

zosiaa pisze: wtorek 12 12 2017, 13:26 Witam nowe dziewczyny!

Kasiu, z tymi puszkami to jest tak,że niby nie wolno/na pewno nie wolno jak jesteś uczulona na nikiel/ ale ja przez dosyć długi okres nałam taką ochotę na puszkowe ,że zjadałam 2 puszki dziennie/szproty,makrela,śledzie/ czułam się po tym bardzo dobrze no i co? samo z czasem minęło.Ta dieta też polega na tym aby się nie zniewalać,nie zmuszać a łagodnie przez to przechodzić.Smaki się zmieniają i to jest fajne.
Puszki to nie tylko nikiel, ale aluminium a potem na starość Alzheimer.
Piotr

Post autor: Piotr »

LoveMeTender pisze: wtorek 12 12 2017, 07:41 Cześć Kasia i Agi :)

Wczoraj pomieszałam białka - rano pestki, później miałam ogromną ochotę na jajka. Usmażyłam dwa, rozumiecie DWA jajka i ledwo zjadłam ;) Czary i magia :mrgreen:
Białko zwierzęce z roślinnym można mieszać, to nie szkodzi.
Minie

u mnie dzis bezbialkowo...do teraz:)na kolacje dolozylam kupek zupy plus papryke z majonezem czosnkowym (majonez tluszcz:)/ i teraz dojadam orzechami ziemnymi, znow mam na nie ochote:)
LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Piotr pisze: wtorek 12 12 2017, 17:38
LoveMeTender pisze: wtorek 12 12 2017, 07:41 Cześć Kasia i Agi :)

Wczoraj pomieszałam białka - rano pestki, później miałam ogromną ochotę na jajka. Usmażyłam dwa, rozumiecie DWA jajka i ledwo zjadłam ;) Czary i magia :mrgreen:
Białko zwierzęce z roślinnym można mieszać, to nie szkodzi.
Wiem.

Wsunęłam na obiad sardynki. Pycha!
Jutro ciecierzyca :)
Minie

ja jeszcze nie wiem co na jutro...
ale wiem ze w czwartek zaplanuje sezam-kupilam taihne czy jak to tam sie pisze...powiedzcie mi ile mozna jej zjesc---i jak sie je sezam...i sezamki np to co mozna jesc dodatkowo-warzywka?

Love co robisz cietrzycy?

U mnie dzis dobry dzien....czuje sie swietnie katar po niedzielnym DW mija:) wiec idzie wszystkow dobrym kierunku...teraz czeka mnie post do...jutra 12.30:)
KasiaKasia

Post autor: KasiaKasia »

Dziękuję Wam za odpowiedzi :)

Basiu, faktycznie slonecznik i sezam to B. Nie wiem, co mi sie ubzduralo. Ale i tak nie wyobrażam sobie dnia na sezamie... co do tego? Warzywa? Musze usiasc i pokombinowac z przepisami, moze mnie natchnie. Zapomnialam o pomaranczowym :(

Zosiu uspokoilas mnie, wiec bez wyrzutow sumienia zjem te sardynki z puszki. Skoro mam na nie ochotę :D Chyba nie da sie calkiem wywalić tych puszek. Np. tuńczyk to jedyna opcja. Widziałam świeżego i nie tknę tego, za ciemny wizualnie :D A nikiel, ech, chyba nic by się nie zjadlo wiedząc co w jedzeniu siedzi ;)

Bozenko, rozumiem, ze mimo diety masz problem z tarczyca? Oj, niedobrze :( Ja w tej diecie pokładam duże nadzieje, może nie powinnam, bo tez jestem ,,dziecko czarnobyla,, :cry:

Jest tu wogole ktoś z hashimoto lub ktoś, kto dzięki diecie odstawil hormony tarczycy?

Dobre pytanie z tą wit D! Ja ogólnie nie przepadam za rybami, teraz coś mnie wzięło, ale pewnie potem z pół roku nawet na nie nie spojrze ;) Moze by tak napisac w tej sprawie do pani Doktor?
baśka

Post autor: baśka »

Minie, warzywka warzywka :twisted: np kanapkę z kapusty pekinskiej i jakiegoś warzywka :lol:
No i tahiny nie zjesz za dużo, nie martw się. Jest bardzo zapychająca. Możesz potraktować ją jak masło, na kanapce 8-)

Przedawkowałam W. Sałatka z buraków z chrzanem na śniadanie, potem frytki ze słodkiego ziemniaka (smakują jak ciastka :ugeek: ) i sałatka ze szpinaku z papryczkami (takie małe, kolorowe, są w Stokrotce) ze szczypiorem i majonezem. A po 3 godzinach woda z nosa, no i czuję, że drapie w gardle :evil:
ODPOWIEDZ