Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
zosiaa

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: zosiaa »

Ja już jestem wolna od kawy,ale jak to dla ibinii to trzymam kciuki za Was!

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Mika

Post autor: Mika »

Jak dotąd w maratonie bezkawowym dla Ibini swój udział zadeklarowały : Basia, Pugi, Bożena i ja.
Ktoś jeszcze dołączy ??
Zosiu - Ty też możesz pobiec...co z tego, że jesteś wolna od kawy....
ibinia

Post autor: ibinia »

No toście mnie przywołały... I w dodatku łzy mi się leją ze wzruszenia, moje kochane... Rety, ile nas tu, ile ruchu, emocji, trudu i radości, wspaniale... Zaglądam, oczywiście, że zaglądam, ale nie codziennie i nie wszystko obczytuję, bo oczy patrzą, a nie widzą, hmmm...
Daleko mi obecnie do DDP. Stosuję jedynie zasadę naczelną: zmieniać, bo bez zmian nie można oczekiwać... zmian :D Mam ogromny problem ze znalezieniem dobrych mi produktów, organizm odrzuca tłuszcze, jedynie w paście budwigowej (czyli mix twarogu i oleju lnianego) udaje mi się dostarczyć od czasu do czasu trochę tłustości. Z kolei za dużo węglowodanów (mimo braku tłuszczu) też powoduje perturbacje trawienne, no i tak się bujam, raz to, raz tamto, ogólnie czuję się przeciążona. Tłumaczę się, bo wolałabym tu z wami szusować po DDP. Nie chcę mieszać wam moimi "próbami" znalezienia siebie (Pugi, "czuję cię" kochano babo na wskroś ;) ). Bożenko, nie próbowałam CBD, nie mam z tym żadnych doświadczeń, a ty próbowałaś ( albo ktoś ci bliski)? Możesz co nieco opowiedzieć o tym?
Dziękuję, że o mnie pamiętacie, ja o was myślę codziennie (bez przesady, naprawdę codziennie), nawet jak tu nie zajrzę, to i tak myślami krążę wokół was Obrazek
ibinia

Przelatuję strony wstecz, żeby troszkę lepiej "was poczuć".
Zosiu, ja też kocham ludzi i bardzo tęsknię do bycia wśród nich. Ale z drugiej strony wiem, jak bardzo ci sami ukochani ludzie mogą namieszać w naszym życiu, energii, przeszkodzić w zdrowieniu (bez złych intencji, a nawet pomagając po swojemu). Choć i to jest fajne, uczy patrzeć przez ich pryzmat pojmowania świata, uczy "nie brać wszystkiego do siebie", czyli właściwie daje drogę do zdrowia (cha, cha, sama sobie zaprzeczyłam, aczkolwiek twierdzę, że nie ma w tym sprzeczności ;) ).
Lovko, teraz lepiej rozumiem leciutki dystans, który od ciebie wyczuwałam i akceptowałam co prawda, za to jak rozumiem, to jeszcze bardziej cię lubię Obrazek
Radzicie sobie popisowo i przepisowo, fajowo :D
ibinia

Ach, Basiu, widzę, że tą samą serię książek kupujemy :D Tyle że ja na razie jedynie obejrzałam pierwszy tom, obwąchałam, zachwycilam się i czekam na następny :lol: A czytać będę, jak dam radę czytać (widzieć litery bez wysiłku ;) ).
ibinia

Ależ zmagania z kawą przechodziliście... I jak sobie poradziliście! No... jestem zachwycona i niemal dumna z was :D (jak matka kwoka prawie).
ibinia

I o soi dywagacje... A ja chyba spróbuję przez kilka dni wariacji na temat soi... Może... Zawsze bardzo lubiłam tofu, ale nie za dobrze się po nim czułam. Produkty sojowe prawie nie istniały w moim menu, sporadycznie pojawiało się mleko sojowe. Hmm... Tak jak ja wydziwiam z dietą, to chyba nikt nie wydziwia :lol: i nie życzę nikomu :roll:
ibinia

Oczywiście wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Dziękuję, że jesteście, dziękuję za maraton kawowy, będę kibicować, bo dla mnie to tak samo waźny bieg!
No to jeszcze doniosę, że w styczniu skończyłam pięćdziesiątkę :D
zosiaa

Ibiniu,to wszystkiego najlepszego na półmetku ! przede wszystkim tej równowagi duchowej i fizycznej!
Dobrze ze jesteś z nami....
To co napisałam o ludziach.....no cóż ,taka już jestem inna trochę niż wszyscy...i nie myśl,że mi z tym dobrze....ale napisałam to jak odbieram i co czuję....może nie potrzebnie....należę do tych ludzi którzy wysłuchają ale i tak postąpią po swojemu, sama więc odpowiadam za wszystkie swoje decyzje....
Jeszcze raz zdrówka kochana!!!
zosiaa

Dzisiaj króluje wieprzowina,jest oczywiście DW/kompot z truskawek i malin/ ale i tak wygrałam z pysznym ciastem czekoladowo brzoskwiniowym które zrobiłam na dzień babci.....pierwszy raz mi się udało takie zwycięstwo !
ODPOWIEDZ