Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Pugi

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Pugi »

Ja też rano frytki. To wszystko przez męża. :mrgreen: To jemu się zachciało frytek i oczywiście zjadłam więcej niż miałam w planie. Ale to było by jeszcze nic gdybym się przed chwilą o dwunastej w nocy nie skusiła na dwie kromki chleba dyniowego z kaczym smalcem. No i wyszedł DW a właściwie noc wolności :lol:
No i cóż, było bardzo smaczne a teraz nie jem, czyli poszczę :mrgreen:
Zobaczymy czy jutro też będę się tak cieszyć.

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

Post autor: aaaaq »

dzisiaj wołowina...flaczki rano, obiad steki
kusi mnie ten tydzień grecki...chyba odwiedzę Lidla, chociaż nie mam po drodze ;)
LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

I bardzo dobrze :)

Czaję się jeszcze na oliwki kalamata z pestkami i pastę z bakłażanów (ale tu muszę sprawdzić skład).
I chałwę z ciemną czekoladą - też po sprawdzeniu składu.
Kiedyś zajadałam się serem halloumi, ale teraz nie mam ochoty (no i to nabiał, więc wiecie ;) ).

Dzisiaj miał być kurczak. Zjadłam troszkę rano, ale bardzo ciągnie mnie do chałwy. Wiadomo, ciągnie mnie do węgli bo @ nadchodzi. Więc później będzie chałwa z tahini.
Aleksandra0001

Post autor: Aleksandra0001 »

Wczoraj 62.8 dzisiaj 62.1 :D
śniadanie: mielone wieprzowe z szynki, roszponka, papryka, pomidorki koktajlowe, rzodkiewka, oliwa z pestek winogron. Dziś nie jem ziemniaków , głównie będzie B więc W nie liczę.. ostatni posiłek wczoraj o 13 a dzisiaj pierwszy o 8 :)
Aleksandra0001

Post autor: Aleksandra0001 »

LoveMeTender pisze: poniedziałek 19 02 2018, 07:59 I bardzo dobrze :)

Czaję się jeszcze na oliwki kalamata z pestkami i pastę z bakłażanów (ale tu muszę sprawdzić skład).
I chałwę z ciemną czekoladą - też po sprawdzeniu składu.
Kiedyś zajadałam się serem halloumi, ale teraz nie mam ochoty (no i to nabiał, więc wiecie ;) ).

Dzisiaj miał być kurczak. Zjadłam troszkę rano, ale bardzo ciągnie mnie do chałwy. Wiadomo, ciągnie mnie do węgli bo @ nadchodzi. Więc później będzie chałwa z tahini.
Przed @ mam to samo... chałwa królową.. ale tak myślę..jakby do mleka kokosowego dołożył czekoladę gorzką i na gorąco to zrobić?
Pugi

Mąż mi kupił chałwę w kauflandzie. Jest w promocji wedlowska, 250 gr po 6,99. Ja nawet nie wiem czy to tanio czy drogo bo nie kupowałam nigdy takich rzeczy. Jeszcze od świąt mam gorzką czekoladę w torebce i nie ciągnie mnie do niej. Zastanawiam się do czego mogę użyć tej chałwy, może jako słodziwa do koktajlu? Bo tak naprawdę to mam ochotę na koktajl z banana. Ale węgle do węgli, a banan słodki sam w sobie. No i sprawdziłam skład i okazało się że zawiera białko jaja w proszku. W prawdzie na przed ostatniej pozycji od końca ale po co w chałwie białko jaja?
Pugi

Zapomniałam dodać, że w kauflandzie są kaczki po 6,99 zł, flaki wołowe po 9,90 na wagę, olej sezamowy po 7 z końcówką, no niecałe 8 zł za buteleczkę taką niepełne 300 ml.
LoveMeTender

Aleksandra0001 pisze: poniedziałek 19 02 2018, 08:28 Wczoraj 62.8 dzisiaj 62.1 :D
:evil: :evil: :evil: :cry: :cry:
LoveMeTender

Pugi pisze: poniedziałek 19 02 2018, 08:37 Mąż mi kupił chałwę w kauflandzie. Jest w promocji wedlowska, 250 gr po 6,99. No i sprawdziłam skład i okazało się że zawiera białko jaja w proszku. W prawdzie na przed ostatniej pozycji od końca ale po co w chałwie białko jaja?
Dlatego jej nie kupuję. Zawsze biorę kakaową w Biedronce.
Jestem chyba przesycona sezamem. Łyżeczka tahiny wymieszanej z chałwą i basta!
Mam taką tahinę: https://www.ecarrefour.pl/artykuly-spoz ... mium-300-g
Ten olej co jest na górze, jest przepyszny! Delikatny w smaku, zupełnie inny od oleju sezamowego sprzedawanego w butelkach. Dziwne nie?
Pugi

Przejrzałam tą gazetkę z lidla i dostałam ślinotoku. :lol: Te oliwki, oliwa... To jest to. A nie tam jakaś chałwa z wedla. I brokuły po 1,79 też bym zrobiła zapas.
ODPOWIEDZ