Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Pugi

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Pugi »

Napisałam posta z telefonu i zeżarło mi :cry:

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Aleksandra0001

Post autor: Aleksandra0001 »

MMS - Chloryn sodu czy ktoś stosował??

Pugi

Cały dzień dzisiejszy nie byłam głodna ale byłam głodna. Cały dzień żarłam. Rano pieczony topinambur, pekinka, oliwki. Potem kawa, potem zupa pomidorowa czysta, potem koktajl z banana, sałaty i nerkowców, potem znowu topinambur, potem znowu pekinka i znowu ten sam koktajl. Szkoda gadać. Skończyłam dopiero przed osiemnastą.

Pugi

Cukier kokosowy, też kupiłam niedawno. Ma taki fajny karmelkowy posmak i jest bardzo słodki. Nie wiem dlaczego spodziewałam się, że będzie mnie słodki od zwykłego cukru a okazało się że jest conajmniej tak samo słodki a może nawet bardziej.

Pugi

W ogóle zamówiłam ostatnio taką wielką pakę różnych różności i będę testować. Na pierwszy ogień poszedł makaron konjac. Kiedyś Aven o nim pisała, bezwęglowodanowy jest. Próbowaliście? On jest w takiej formie jakby ugotowany. Próbowałam go wczoraj w pomidorowej i raczej mnie nie zachwycił. On po prostu śmierdzi, nawet po wypłukaniu w całej lodówce ten zapach. Nie wiem czy go dokończę ale wiem, że na pewno już go więcej nie kupię.

Mika

Post autor: Mika »

Pugi wcale tak dużo nie zjadłaś, nie martw się...
U mnie dziś jajka i majonez Mikado - jedyny, który mi smakuje i po, którym dobrze sie czuję.

Bożena

Post autor: Bożena »

Na dzień dobry awokado, kurczak, kapusta kiszona. Glodna jestem. Ciagle zdarzają mu się produkty wysokocukrowe. Ech 😂

Aleksandra0001

Post autor: Aleksandra0001 »

A u mnie wpadka o 3:00 2 te małe pączki od teściowej odmroziłam xD potem 3 ciastka, 1 cukierek, kawałek faszerowanego (cudami) kurczaka popchnęłam, i 2 gryzy kiełbasy w keczupem, kobieta przed @ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dziś tylko rzodkiewkę jadłam :lol:

Bożena

Post autor: Bożena »

Tak Olu my jesteśmy albo po@ albo przed i zawsze jakaś wymówka 😘pocieszam się że mam świadomosc co dobre a co nie. Dołącza do dietowania moja córka (mój mały sukces) . Ona się skarży na pcos (ja też od tego zaczynałam). Ale to moje dziecko to jest konkret i będę się mogła na niej oprzeć. Wspaniale mnie motywuje. 😁

baśka

Post autor: baśka »

Pugi, Mika ma rację, wcale dużo nie zjadłaś. Na takich warzywkach to ciągle jest człowiek głodny ;)
Ola, który to już dzień jesteś przed @ :lol:
Bożenka, super. Pamiętaj tylko, że dzieciaki mogą więcej niż my :)
Zauważyłam, że u mnie DDP się tak jakby poluzowała. Zdarza mi się jeść dosyć często żelki i czekoladę mleczną (wolałam jak była zakazana).
Dzisiaj sałatka z papryki, cebuli i majo.

ODPOWIEDZ