Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Aleksandra0001

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Aleksandra0001 »

Co się tak uwzięłyście? Przecież ja teraz byłam cały czas grzeczna, nie mówiąc o tym, że mi waga zeszła..nie pisałam ostatnio, że jestem przed @..

Reklama wspiera rozwój strony:
'

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender »

Mika pisze:
czwartek 22 02 2018, 08:23
U mnie dziś jajka i majonez Mikado - jedyny, który mi smakuje i po, którym dobrze sie czuję.
U mnie dzisiaj też :)
Do tego jeszcze oliwki, ogórki zielone, cukinia i pesto ziołowe (bez orzechów).

Bożena

Post autor: Bożena »

Ola chyba się złe wyraziłam ,miałam na myśli swoją dietę i brak konsekwencji 😎

aaaaq

Post autor: aaaaq »

Mika pisze:
czwartek 22 02 2018, 08:23
Pugi wcale tak dużo nie zjadłaś, nie martw się...
U mnie dziś jajka i majonez Mikado - jedyny, który mi smakuje i po, którym dobrze sie czuję.
u mnie podobnie - tyle ze u mnie jest majonez Winiary :D
na drugie pewnie żółtkownica...

aaaaq

baśka pisze:
czwartek 22 02 2018, 10:12
Zauważyłam, że u mnie DDP się tak jakby poluzowała. Zdarza mi się jeść dosyć często żelki i czekoladę mleczną (wolałam jak była zakazana).
Dzisiaj sałatka z papryki, cebuli i majo.
wiem, że ty wiesz, ale mimo to napiszę ;)
Wszystkie problemy zaczynają się zawsze od poluzowania...dlatego staram się nie poluzowywać - na mojej liście mleczne są zakazane i w najbliższej przyszłości nic tego nie zmieni... 8-)

aaaaq

I jeszcze jedno...zaczyna mnie wkurzać, jak mi ciągle mówia, że schudłem...a tych co tak mówia, chyba wkurza jak mówię że to jest niezamierzony efekt uboczny dobrego odżywiania sie...
Chyba nie da się dalej odwlekać tego w czasie - trzeba się w końcu wybrać na zakupy ciuchowe ;)
Sporo rzeczy które noszę, jest za dużych i to dlatego są takie a nie inne komentarze, bo waga twierdzi, że przez ostatni okres już nie chudnę....

zosiaa

Post autor: zosiaa »

aaaaq,u ciebie waga stoi bo jak piszesz nie masz tych "poluzowań" bo jeśli one się zdarzają to waga ma różne odchylenia.

A...chciałam cię zapytać jakie flaki kupujesz,bo ja tak bardzo lubię ale nie mogę trafić na dobre.Miałam już rożne i te gotowe przyprawione i ostatnio z Lidla ale wszystkie one są nie dobre :( choć wiem jak je przyprawić.

LoveMeTender

Aaaaq,
problemy pierwszego świata, co nie? ;) 8-) :lol:
W styczniu i lutym wymieniłam prawie całą garderobę, łącznie z bielizną. Tylko płaszcze zostały i kilka par butów.
Prawie całą pensję puściłam :oops:

Widzę wyraźnie, że luzowanie diety przychodzi mi łatwo, gdy jem za mało tłuszczu.
Jak się najadłam porządnie pasztetowej (raptem 100g ;) ), to żadne pokusy nie były mi straszne.
Dzisiaj w tej roli majonez. W biurze mam mnóstwo cukierków, ale żadne mnie nie ruszają :)

LoveMeTender

Na filmie z maja 2014 roku, dr EBW mówi, że białko jednego rodzaju można jeść kilka razy dziennie, nawet 5.
https://www.youtube.com/watch?v=Yq3lMw0I6go

Aktualnie najwyżej dwa razy.

Ile razy dziennie zdarza Wam się jeść posiłek białkowy? Obojętnie roślinny czy zwierzęcy.

aaaaq

zosiaa pisze:
czwartek 22 02 2018, 11:45
A...chciałam cię zapytać jakie flaki kupujesz,bo ja tak bardzo lubię ale nie mogę trafić na dobre.Miałam już rożne i te gotowe przyprawione i ostatnio z Lidla ale wszystkie one są nie dobre :( choć wiem jak je przyprawić.
zwykle w biedronce
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,3 ... iesa-500-g
ale patrzę i ostatnio albo się dostawca zmienił, albo wzór opakowania, bo wyglądały inaczej...i opakowanie nie 500g tylko bodajże 450g

ODPOWIEDZ