paleo a PCOS

Wszystko, czego mężczyzna nie zrozumie
Marta

Re: paleo a PCOS

Post autor: Marta » sobota 23 04 2016, 19:51

Oj cos wiem na temat hemoroidow to tez moja zmora :roll: ja dopiero 2 tygodnie jestem na paleo zobaczymy co bedzie dalej :mrgreen: pozdrawiam
    :arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!

Reklama wspiera rozwój strony:
    '

adora

Post autor: adora » niedziela 24 04 2016, 10:44

Jestem przekonana, ze paleo pomoze Ci sie z nimi uporac ale z mojego doswiadczenia wynika, ze bedzie to troche trwalo, bo jelita musza sie wygoic. Powiedzialabym, ze moze to zajac rok - poltora ale naprawde warto. To samo dotyczy tarczycy czy pcos. Ja do suplementow dodalam jod (plyn lugola), bo nie dosc, ze tarczyca potrzebuje jodu to piersi i jajniki rowniez. Wczoraj czytalam artykul o jodzie, w ktorym bylo opisane, ze jesli jajniki maja braki jodu beda sie "bronily przed praca" aby nie wydatkowac resztek jodu. Wtedy powstaja polipy, narosle itp. potem dochodzi do nieplodnosci.

Marta

Post autor: Marta » niedziela 24 04 2016, 11:27

Masz racje trzeba cierpliwosci a ja chcialam juz cudow po 2 tygodniach :mrgreen: ciesze sie ze Ci sie udało i tym samym dajesz mi wiare ze jest to mozliwe :P potrzebuje wsparcia sama tez sie wspieram jak tylko moge ale to troche trudne jak nie mozesz z nikim o tym pogadac bo narazie nie znam osobiscie nikogo na zywieniu paleo ale caly czas poszukuje dajac ogloszenia na roznych stronach w moim miescie(Białystok) :D pozdrawiam i dziekuje za odzew :)
    :arrow: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!!!

ODPOWIEDZ