Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
aaaaq

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: aaaaq » wtorek 16 04 2019, 08:53

mój syn w 7 klasie, a ja już teraz martwię się, jak sobie poradzi za rok :lol:

Monwa, mnie same warzywa z tłuszczem sycą, nawet nie musi być do tego białka. Kiedyś często jadałem nabiał z masłem + ewentualnie do tego jakieś sure warzywa - ale ograniczyłem, ze względu na rotację mlecznych. Piszę o tym, bo akurat dzisiaj mam dojadanie serów pleśniowych ;)
różne sery pleśniowe, trochę masła,marchewka, trochę selera naciowego i kalafiora :D

za dużo tego nabrałem, jutro będę jadł to samo ;)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka » wtorek 16 04 2019, 09:56

Hehehe, tak to już jest z rodzicami. Martwią się bardziej niż dzieci :lol:
Zuzia mówi, że NAWET :? dobrze jej poszło z polskiego, teraz martwię się o matmę :roll: ; angielski zna bardzo dobrze, także luz. Wyniki będą dopiero w czerwcu. Kupię wyborczą, tam są te testy z odpowiedziami.

Monwa, podobne objawy miałam po indyku; pomału, pomału przeszło. Nadal jem go rzadko. Strączków nie jadasz, bo Kwaśniewski zabronił czy ci nie smakują. Lubię fasolkę po bretońsku bez mięsa, dziewczyny pichcą bardziej wyszukane dania. Niestety mogę tylko raz na 5 tygodni.
Z dniami bezB, to się zmienia. Wcześniej nie wyobrażałam sobie takiego dnia, chodziłam cały czas głodna. Teraz daję radę 8-) Wydaje mi się, że tu chodzi szczególnie o dni bez B zwierzęcego, mają większą moc prozapalną.
w sobote dużo cebuli i mi zaszkodziła...w niedzielę od rana leciało mi z nosa i przestać nie chciało...cebula do dłuższej rotacji
U mnie byłoby ciężko. Wszystkie cebulowe do rotacji czy tylko cebula?

Minie, szybko ozdrowiałaś :mrgreen: A jak reagujesz na inne psianki?

baśka

Post autor: baśka » wtorek 16 04 2019, 11:10

Dzwoniła córa, egzamin z matmy był łatwy. Zrobiła wszystkie zadania :D :D

aaaaq

Post autor: aaaaq » wtorek 16 04 2019, 13:01

to był taki dziwny dzień, że z produktów zawierających W, jadłem tylko cebulę, bardzo dużo, więc to ją podejrzewam najbardziej...

Monwa

Post autor: Monwa » wtorek 16 04 2019, 13:10

Basia już gratuluje ! 🌸👋
Mnie kiedyś same warzywa z masłem tez sycily ale to było pare lat wstecz przed DO, teraz jest inaczej . Fasolkę po bretońsku lubię ale ze względu na kiełbasę , postnej nigdy nie jadłam i chyba nie potrafiłabym smaczną zrobić .
Dzisiejsza noc po powtórzonym kurczaku nieprzespana 😳 już mnie to złości ..
Dziś na śniadanie była ryba z majo, kawa z ml koko, sytość 5 godz, teraz zjadłam szpinak ze smalcem i ml koko. Gotuje zupę jarzynowa ( march seler pietruszka i brokuł ) będę popijać a z warzyw zrobię sałatkę jarzynową bez groszku która będę jeść 2 dni ( chyba😉).
Kiedyś gdy byłam na DDP i pisałam z EBW to mi radziła 3 dniówki z jajami i nawet 2 dni z B wieprzowym. Po jajach mam chęć na słodkie , śpię tez różnie a wieprzek powoduje ze Ł czerwienieje i waga idzie w górę .. tak wszystko się zmienia. Pewnie moje uwikłanie w B zwierzęce jest tak mocne , ze postępuje u mnie uwolnienie po mału . Wierze w to, ze nasyce się B roślinnym nie mieszając albo zupą bez B przez cały dzień . Może łatwiej byłoby gdybym miała fantazje kulinarna 😅🙈 Dam radę . Pozdrawiam

Minie

Post autor: Minie » wtorek 16 04 2019, 13:35

baśka pisze:
poniedziałek 15 04 2019, 09:16
Dobrze, że ból biodra minął :D Ach te ziemniaki :?
Wczoraj DW. Za to dzisiaj głodówka. Niech się organizm oczyści ze śmieci ;)
Moja córcia pisze właśnie egzamin z polskiego. Siedzę jak na szpilkach ;)
ja jutro na plynach...a pojutrze na owocach caly dzien..oczywiscie tych niskowegl.:)i z Avocado pewnie tez...wraam to tego sposobu jaki czesto robilam kiedys tak w polowie DDp..sluzylo mi to:)
jednak ta wieprzowina 4 dzien juz jest przesada gdyz czujde suchosc i pragnienie plus dziwne ssanie w zoladku a przeciez zawsze sie nia najadalam...

Minie

Post autor: Minie » wtorek 16 04 2019, 13:36

Monwa pisze:
poniedziałek 15 04 2019, 17:50
Witam:) u mnie dziś drugi dzień kurczak , wczoraj z frytkami ( 1/3 porcji, leczo z papryki pomidorów i kapusty na maśle klarowanym, potem dojadam macadamia i wino białe wytrawne z wodą w miłym towarzystwie😎
Noc nieprzespana🙈 na wadze plus, Ł bladziutka.
Dziś kawa z ml koko, leczo z wczoraj tak jak i kurczak. Rumianek ze 2 kubki. Po kurczaku który uwielbiam już któraś kolejna noc nieprzespana, będę rotować dłużej niż co 7 dni. Z tym, ze bez B nie potrafię się nasycić .. jeśli mam dzień z B roślinnym to wpadają jeszcze orzeczhy. Ryba mnie odrzuca ( może się to zmieni) na jutro mam krewetki w oleju , strączkowych nie jadam. Wieprzek powoduje Ł czerwoną i wzrost wagi choć wagowo zjadam go niedużo , wołowiny nie lubię .. co dzień nowe pytanie co jeść ? 😉😇
Monwa ja prawie nie jem ryb na DDp a kiedys jadlam je hurtowo-bo zdrowe...z tego podowu nie sluza mindyk i kurczak..z drobiu dla mnie najlepiej gesli i kaczki jadac hihi...

Minie

Post autor: Minie » wtorek 16 04 2019, 13:37

aaaaq pisze:
wtorek 16 04 2019, 08:53
mój syn w 7 klasie, a ja już teraz martwię się, jak sobie poradzi za rok :lol:

Monwa, mnie same warzywa z tłuszczem sycą, nawet nie musi być do tego białka. Kiedyś często jadałem nabiał z masłem + ewentualnie do tego jakieś sure warzywa - ale ograniczyłem, ze względu na rotację mlecznych. Piszę o tym, bo akurat dzisiaj mam dojadanie serów pleśniowych ;)
różne sery pleśniowe, trochę masła,marchewka, trochę selera naciowego i kalafiora :D

za dużo tego nabrałem, jutro będę jadł to samo ;)
to ja jestem niezle w tyle moje dzieci do 9 i 6,,,w sierpniu mjlodsza zAczyna I kl;)

Minie

Post autor: Minie » wtorek 16 04 2019, 13:38

baśka pisze:
wtorek 16 04 2019, 11:10
Dzwoniła córa, egzamin z matmy był łatwy. Zrobiła wszystkie zadania :D :D
super!!!

Minie

Post autor: Minie » wtorek 16 04 2019, 13:40

Monwa pisze:
wtorek 16 04 2019, 13:10
Basia już gratuluje ! 🌸👋
Mnie kiedyś same warzywa z masłem tez sycily ale to było pare lat wstecz przed DO, teraz jest inaczej . Fasolkę po bretońsku lubię ale ze względu na kiełbasę , postnej nigdy nie jadłam i chyba nie potrafiłabym smaczną zrobić .
Dzisiejsza noc po powtórzonym kurczaku nieprzespana 😳 już mnie to złości ..
Dziś na śniadanie była ryba z majo, kawa z ml koko, sytość 5 godz, teraz zjadłam szpinak ze smalcem i ml koko. Gotuje zupę jarzynowa ( march seler pietruszka i brokuł ) będę popijać a z warzyw zrobię sałatkę jarzynową bez groszku która będę jeść 2 dni ( chyba😉).
Kiedyś gdy byłam na DDP i pisałam z EBW to mi radziła 3 dniówki z jajami i nawet 2 dni z B wieprzowym. Po jajach mam chęć na słodkie , śpię tez różnie a wieprzek powoduje ze Ł czerwienieje i waga idzie w górę .. tak wszystko się zmienia. Pewnie moje uwikłanie w B zwierzęce jest tak mocne , ze postępuje u mnie uwolnienie po mału . Wierze w to, ze nasyce się B roślinnym nie mieszając albo zupą bez B przez cały dzień . Może łatwiej byłoby gdybym miała fantazje kulinarna 😅🙈 Dam radę . Pozdrawiam
wow to ty jestes stara DDP-owiczka:)
powiem ci, ze mi tez ciezko z pomyslami na obiady...
wiem ze w piatek zrobie rybe po grecku...
corkom filety rybne i po klopocie;)

ODPOWIEDZ