Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Monwa
Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Monwa » środa 17 04 2019, 08:09

Dzień dobry z rana:)
Noc znowu nieprzespana i waga w górę 🙈 wczoraj oprócz ryby rano i szpinaku na obiad, zjadłam pare łyżek sałatki jarzynowej wieczorem i wypiłam 2 Weinschorle z białego wytrawnego wina. To była znowu impreza urodzinowa ale przynajmniej tortu i pizzy odmówiłam 😊😅 Kwiecień to miesiąc imprez u nas bo mąż ma bardzo duża rodzine i tak się fajnie składa 😎.
Dziś testuje wieprzka, do tego kawa z masłem i sałatka jarzynowa. Może wypije wodę z mojej zupki jarzynowej z masłem lub smalcem. Mam nadzieje , ze waga przestanie mi rosnąć bo Ł jest bladziutka. Leżę codzień na tarasie i tankuje słoneczko ☀️.
Minie na jakich owocach robisz cały dzień ? Możesz napisać jak reagowałam kiedyś na takie dniówki z owocami czy płynami ?
Pozdrawiam

Reklama wspiera rozwój strony:
'

aaaaq

Post autor: aaaaq » środa 17 04 2019, 17:08

u mnie dzisiaj to samo co wczoraj, czyli ser pleśniowy+masło +warzywa
obiad - mieszanie - dojadanie resztek - rosół, mięso z rosołu(2 skrzydełka), resztka wieprzowiny, reszta sałatki z wczoraj od żony....jak kończyłem jejść, to już zaczynało mi leciec z nosa :shock: ale na szczęscie trochę..zobaczymy jak będzie jutro rano

aaaaq

Post autor: aaaaq » czwartek 18 04 2019, 06:45

no i było ok rano...dzisiaj na sniadanie "sucha pasza" czylki albo migdały albo tahini, jeszcze się nie zdecydowałem ;)

baśka

Post autor: baśka » czwartek 18 04 2019, 09:27

Wczoraj bez B, trochę frytek i surówka z sałaty i szczypioru. Waga w dół :D Dzisiaj orzechy włoskie i podobna, ale bardziej "rozbudowana" surówka.
Aaaaq, nieźle namieszałeś wczoraj ;)
Monwa i jak po wieprzku? Łapania słońca ci zazdroszczę :)
Minie, to dzisiaj jesz same owoce? takie surowe?

Monwa

Post autor: Monwa » czwartek 18 04 2019, 10:40

Witam! Po wieprzku czuje się jak no właśnie wieprzek, woda się zatrzymała , rano oczy spuchnięte i twarz, ale przy wieprzku był tez smalec swojski ze skwarkami wszystko słone . Kiedyś już zauważyłam zależność , ze wieprzek , smalec , kurczak = wzrost wagi, zatrzymana woda co widać po twarzy i Ł czerwona lub różowa .
Dziś udusiłam pak choi na smalcu 100% roślinnym do tego 2 jajka. Potem może żółtka . Mam tez zupę jarzynową czystą i tym się będę leczyć . Jak na razie u mnie to trwają poszukiwania dobrych P. Mimo, ze mam swoje lata to nie znam swojego organizmu na 100 %. Zaraz mam wizytę kontrolna u ginekologa bo przed mies odkrył malutką cystę . Wiem , ze zniknęła bo przecież jestem na DDP 😇🥰 pozdrawiam

aaaaq

Post autor: aaaaq » piątek 19 04 2019, 05:56

wczoraj zjadłem dwa białka roślinne - rano w końcu migdały, na obiad zielona fasolka szparagowa z masłem klarowanym i jeszcze jadłem, jak mi z nos trochę zaczęło lecieć... :shock:
dzisiaj post - przynajmniej rano, potem się zobaczy ;)

baśka

Post autor: baśka » piątek 19 04 2019, 10:14

Nie wydaje mi się aby to sól zatrzymała wodę. Raczej wieloletnie przejedzenie wieprzem... i jeszcze te dodatkowe objawy. Spróbuj zrobić miesięczną przerwę od niego.
Aaaaq, ciekawe obserwacje. Jak myślisz, to przez masło czy fasolkę. Ostatnio miałeś sporo mlecznych.

Wesołych świąt wszystkim życzę :D Nie przejadajcie się za bardzo ;)

aaaaq

Post autor: aaaaq » piątek 19 04 2019, 12:00

baśka - nie mam pojęcia...a masło było klarowane, zwykłego masła praktycznie nie jem...nie wiem czy u mnie przyczyna nie leży gdzies indziej....miewałem takie kiedyś często, że była to reakcja na ciepły posiłek. Tzn nie na składnik posiłku, tylko ciepło. Przy jedzeniu posiłków na zimno, nigdy tak nie mam, albo sporadycznie. Na ciepło/gorąco - zdarza się....już to kiedyś zaobserwowałem, tylko nigdy o tym nie pisałem...

ibinia

Post autor: ibinia » sobota 20 04 2019, 06:10

Kochani, Wesołych Świąt! Radosnych, Rodzinnych, Pięknych, Miłosnych... Przytulam wszystkich i niech DDP was nie opuszcza :D
Basiu, trzymam wciąż kciuki za córcię! Ale wiem, że dobrze sobie poradziła ;)
Buziakuję!

aaaaq

Post autor: aaaaq » sobota 20 04 2019, 11:04

Wesołych Świąt !!!

ODPOWIEDZ