Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » środa 20 11 2019, 12:55

a trawa jest niedozwolona?? :shock:
u mnie dzis DW..gdyz zrobilam dla rodziny tarte budyniowa dla rodziny i skusilam sie...pycha...
tm w polaczeniu z cookido jest zgubny..:)
mimo to wydaje mi sie, ze generalnie troche zeszczuplalam..caly czas trzymam sie dwoch posilkow dziennie i jem tyle by wytrzymac do nastepnego...
wczoraj natomiast zjaldam za chudo na kolacje i musialam dojesc orzechami...nie moglabym zasnac z glodu...

Reklama wspiera rozwój strony:
'

baśka

Post autor: baśka » czwartek 21 11 2019, 09:54

Minie pisze:
środa 20 11 2019, 12:55
a trawa jest niedozwolona?? :shock:
No weź nie żartuj :?
Trawa cytrynowa należy do rodziny traw wiechlinowatych, tak jak wszystkie zboża glutenowe i bezglutenowe. Wszystkie zboża są trawami.

Szalejesz w kuchni, a mi się nie chce nawet ugotować obiadu :cry:
Na śniadanie surówka z sałaty ze szczypiorem, oliwą, octem jabłkowym. Później nie wiem, jak zwykle...

Minie

Post autor: Minie » czwartek 21 11 2019, 12:28

ALE ZE MNIE BYSTRZAK.. nie skojarzylam , ze trawa to zboze...
:lol:
szaleje..dzis magotowalam na caly dzien ogorkowej na zabielaczu sojowym...pycha...

bede caly dzien jesc..I porcja za mna o 11.00
druga pod wieczor...

baśka

Post autor: baśka » wtorek 26 11 2019, 10:05

U mnie mieszanie B. Zajadam się pysznymi pasztetami zrobionymi przez mamę i męża. Pychota, a białek uuuu dużo. Jeszcze 2 dni mieszania. Potem już czysta DDP.
Zrobię smaczną sałatkę do tego i mam obiad na 2 dni :D

Co u was słychać? Ja mam tak, że do 16 jest super a potem jakiś zjazd, nic mi się nie chce, no chyba, że spać. Co zresztą wczoraj zrobiłam i w nocy miałam problem z zaśnięciem :?

LoveMeTender

Post autor: LoveMeTender » wtorek 26 11 2019, 11:32

U mnie spoko.
Jeszcze nie wróciłam do DDP, ale znowu odsłuchuję filmiki p. dr, więc to tylko kwestia czasu ;)

Nic mnie nie ścina po 16.00, ale zawsze tak mam na weganie 8-)
Poza tym mam smaka na różne herbaty, czarne i zielone, kakao na roślinnym mleku; kawa słabo mi smakuje.
Wysypiam się bardzo. Staram się być w łóżku ok. 20.00 (czytanie, słuchanie, medytacja), wstaję po 4.00 :D - bo tak sobie wymyśliłam, i znowu czytanie, słuchanie, medytacja.Później śniadanie i marsz do pracy.

Dzisiaj jestem głodna, bo wczoraj mało zjadłam. Więc podjadłam już zupę https://www.jadlonomia.com/przepisy/cor ... cy-i-dyni/ (u mnie batat zamiast dyni), jabłka pieczone i solone chiperki :evil:

Minie

Post autor: Minie » środa 27 11 2019, 13:16

witam w klubie lovko, tez jestem rannym ptaszkiem..klade sie jak ty 20,30 i wstaje o 5 czasem przed czasami jeszcze wczesniej i znow czytam-bibie gdyz od tego zaczynam moj kazdy dzien ...
generalnie milo mi sie tak konczy i zaczyna dnie...

niestety mnie cos meczy nie wiem co bo sie nie rozkreca ale leze w lozku dzis ,,cos mi jest na zoladku,,,jestem spiaca i na dodatek czuje jakby mnie cos rozjechalo...i mam drezcze:(i ciagle poczucie zimna..lecze sie rosolem...i pasztetem z rosolowego indyka,,,
a poniewaz nie mam apetytu to nie wiem czy nie popelnie herezji i nie zjem dzis brdzo ostrej kimchi zupki chinskiej,, wczoraj mi dobrze sledz zrobil,,7dzien rybbny/ALE MULI MNIE CALY CZAS A PO KAWIE JEST JESZCZE GORZEJ WIEC PRZY OKAZJI MAM ODWYK OD KAWY:)przymusowy...

Minie

Post autor: Minie » czwartek 28 11 2019, 15:20

drugi dzien bez kawy:)
i bez ziemniakow,,niestety z makaronem...
wlaczylam dzis owoce i planuje to zrobic jutro,,,mam na nie chec,,,
dzis na pewno bedzie bezbialkowo jutro tez tak planuje...
jak wytrzymam klka dni bezz kawowania to w koncu sprawdze, co odeszlo z moich dolegliwosci;)obstawiam wiecznie przytkany nos jako efekt zlobania kawy...
no zobaczymy...
generalnie gdybym mogla jesc Jakis makaron dozwolony na DDP bezbialkowy to zylabym na warzywach makaronie i od czasu do czasu na owocach:))

Minie

Post autor: Minie » piątek 29 11 2019, 07:36

kolejny dzien bez kawy...juz 3:)
daje rade:)
wypilam sobie dzis rano Kakao na mleku ryzowym z guarna..naturalna..pycha..

potem planuje salatke owocowa z jogurtem kokosowym-smak lata:)

cos mi sie poprzestawialo...nie mam checi na ciezkie jedzenie...:)a poniewaz zrobilam ciasto na chleb pszenny-pewnie wieczorem zjem kromke...

na ciepla przekasja planuje placuszki banan-maka kokosowa i mleko ryzowe':)

i oczywiscie z duza porcja....tluszczu kokosowego do smazenia:)
zamierzam tez zrobic to ciasto:)
https://www.facetikuchnia.com.pl/ciasto ... UsjmBS4ZRI

po dwoch dniach przesilenia chorobowego ozdrowialam i juz smigam...kocham DDP-choc aktualnie to niezbyt ddp;)ale i tak kocham te diete, gdyz nauczyla mnie jesc zgodnie ze swoimi potrzebami i intuicyjnie:)

Minie

Post autor: Minie » piątek 29 11 2019, 07:50

Kochani przejrzalam te stronke i powiem wam ze jest swietna bardzo fajne zdrowe przepisy duzo vege,,,polecam..i do tego facet jako Autor:)

baśka

Post autor: baśka » piątek 29 11 2019, 10:29

O Minie, dzięki za stronkę. Jest tam sporo łatwych przepisów, które można przerobić na DDP.
Mam dynię i nie chcę robić z niej zupy tylko dla siebie; a tam widzę gofry z dyni. Nie wpadłabym na to.
Super ci idzie bez kawy :D Już nie masz tych nieprzyjemnych objawów po odstawieniu.

Nasyciłam się białkami zwierzęcymi i teraz 2 dni bez nich. Na śniadanie mam sałatkę z pora, marchewki i majonezu, soli i pieprzu - 3 składniki licząc majonez jako T.

ODPOWIEDZ