Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Dieta dr Ewy Bednarczyk-Witoszek
Minie

Re: Dieta Dobrych Produktów - dyskusje

Post autor: Minie » poniedziałek 02 12 2019, 08:12

Basiu jestem wolna od kawy..kawe pilam w sobote po 3 dniach przerwy:) i..srednio mi smakowala:)o dziwo...a objawy przespalam przy tej infekcji..sluchajcie to naprawde dobry sposob..przespac zmeczenie z powodu braku kawy przy okazji przeziebienia:)Takze nastepny dzien kawowy w srode...zamierzam kawe rotowac-

stronka jest mega...tez bede z niej korzystac...
dzis u mnie kurczak wczoraj indyk...

ostatnio jem bardzo malo ale czesto...i jest poprawa w wygladzie...
niestety srednio mi idzie trzymanie IF-dociagam w zw z tym do 14 h przerwy i tyle..
w soboty i niedziele postanowilam jesc normalnie w miare z rodzina...aczkolwiek niezbyt mi to sluzy,,,owoce i przenica powoduja u mnie niestety bol nadwyrezonego barku..na szczescie smak na owoce mi juz minal:)

Co do dyni to...ja nalepiej lubie ja pciata na kawalki z piekarnika na ostro:)takie duze frytki dyniowe...ale niestety nie mam na nia smaka...
Generalnie jem bardzo intuicyjnie...to na co mam ochote...dzieki DDp nauczylams ie tejw spanialej cechy:)

Reklama wspiera rozwój strony:
'

Minie

Post autor: Minie » wtorek 03 12 2019, 13:12

https://www.facetikuchnia.com.pl/banano ... iKZAmr0di0
u mnie dzis mieszanina bialek...pasztet z kurczaka, potem przepyszny gulasz z batataow i zielonej soczewicy...wieczorem zjem kawalki papryki z hummusem..takze niezle zawirowanie...
a jutro mam zamiar wyprobowac powyzsza owsianke....tylko zamiast platkow owsianych beda gryczane:)

baśka

Post autor: baśka » wtorek 10 12 2019, 14:27

Problemy z logowanie są.

Grudniowa cisza widzę ;)
Minie, cieszę się, że na dobre rozprawiłaś się z kawą :D
Za mną 2 dni drobiowe, dzisiaj bez B zwierzęcego. Jeszcze nie wiem, co będę jadła.
A co u was???

ODPOWIEDZ