Archiwum kategorii: Jedzenie

Olej kokosowy KTC

W supermarketach Carrefour pojawił się olej kokosowy marki KTC w bardzo atrakcyjnej cenie: 14,99 zł za słoik 500 ml. Jednak gdy kupisz ten olej i otworzysz słoik, możesz się zdziwić, ponieważ nie pachnie on kokosem. Czy to oznacza, że ten olej jest oszukany? Czy ten olej jest niezdrowy?

olej kokosowy KTCPolski dystrybutor (Kuchnie Świata S.A.) napisał na naklejce, że jest to „czysty 100% olej kokosowy”. Nie napisał, że jest to olej extra-virgin, ale też nie napisał, że jest to olej rafinowany. Nierafinowany olej powinien mieć piękny zapach, a ten olej nie ma. Zagadka? Oszustwo? Całe szczęście marka KTC jest popularna w Europie i przeprowadzono już internetowe śledztwa (link przestał działać). Co więc z nich wynika? Czytaj dalej Olej kokosowy KTC

Reklama wspiera rozwój strony:

2 miliardy ludzi z nadwagą

Niedawno brytyjskie czasopismo medyczne The Lancet opublikowało chyba najbardziej obszerne do tej pory badania nad otyłością na świecie. Badano różne kraje i regiony, porównując płcie i grupy wiekowe w okresie 1980-2013. Ilość ludzi otyłych bądź z nadwagą na naszej planecie wynosi teraz 2,1 miliarda (w 1980 roku było to 875 milionów)!

Otyłość paleo smak, Boris Kustodiev
Słodycze – martwa natura, Boris Kustodiev

Najbardziej przerażające jest to, że ilość grubych dorosłych zwiększyła się „tylko” o 28%, podczas gdy ilość grubych dzieci urosła aż o 47%! Grubi rodzice mają z reguły grube dzieci, więc możemy się spodziewać, że liczby te będą się tylko powiększać.

Czytaj dalej 2 miliardy ludzi z nadwagą

Czy ludzie przestaną jeść chleb?

Coraz więcej ludzi dowiaduje się o szkodliwości chleba i węglowodanów. O ile jeszcze 10 lat temu ciężko było spotkać kogoś niejedzącego chleba, to teraz wielu zna co najmniej jedną taką osobę. Popularność diety paleo cały czas rośnie (czytaj więcej: Popularność diety paleo), więc można zadać sobie jedno pytanie: czy ludzie kiedyś przestaną jeść chleb?

Pieczenie chleba, Paleo SMAK, Anders Zorn
Pieczenie chleba, Anders Zorn, 1889

Po chwili zastanowienia się wydaje się jednak, że miliony wciąż będą jadły chleb. Dlaczego? Czytaj dalej Czy ludzie przestaną jeść chleb?

Ile wydajemy na jedzenie?

Niedawno zobaczyłem tabelkę opracowaną przez Departament Rolnictwa USA pokazującą, ile który kraj wydawał na jedzenie spożywane w domu i używki w 2012 roku – zarówno procentowo i kwotowo. Dane te nieco przerobiłem, pominąłem niektóre kraje, dolary przeliczyłem na złotówki według średniego kursu z całego 2012 i otrzymałem następujące dane:

Rok 2012: miesięcznie na jedną osobę w przeliczeniu na PLN
Krajprocent wydatków
na jedzenie
wszystkie wydatkijedzenieużywki
USA6.69,378617183
Wielka Brytania9.16,587601248
Niemcy10.96,180674187
Szwajcaria11.012,1901,342429
Holandia11.65,600648185
Szwecja12.27,099867260
Norwegia13.210,0861,326431
Francja13.26,230825206
Czechy13.32,618347243
Japonia13.87,5371,037191
Hiszpania14.04,809674144
Włochy14.25,528785152
Węgry16.21,893306143
Grecja16.54,521744199
Portugalia16.53,658604108
Słowacja16.82,595435127
Łotwa18.82,338440160
Polska19.62,111413138
Bułgaria21.21,28127151
Turcja22.22,09246495
Litwa25.72,462633208
Chiny26.958315721
Rumunia28.61,31137544
Rosja31.61,822576141
Białoruś36.183930368
Ukraina37.075427950
Nigeria39.52621036
Maroko40.55222117
Egipt42.765428015
Kenia44.8212956
Pakistan47.72361132

Jako „jedzenie” uwzględniono wszystkie wydatki na żywność i napoje bezalkoholowe spożywane w domu, a „używki” to alkohol i tytoń. Powyższe dane nie zawierają jedzenia i alkoholu kupowanego w barach, restauracjach itp.

Czytaj dalej Ile wydajemy na jedzenie?

Warzywa i owoce wczoraj i dziś

Natrafiłem na sieci na ciekawą tabelkę powołującą się na źródła szwajcarskie i zawierającą porównanie wartości odżywczych warzyw i owoców z lat 1985, 1996 i 2002:

PokarmWitaminy i minerałyRezultaty
198519962002
BrokułyWapń1033328
Kwas foliowy472318
Magnez241811
FasolaWapń563422
Kwas foliowy393430
Magnez262218
Witamina B61405532
ZiemniakiWapń1443
Magnez271814
MarchewkaWapń373128
Magnez2196
SzpinakMagnez621915
Witamina C512118
JabłkaWitamina C512
BananyWapń877
Kwas foliowy2335
Magnez312724
Witamina B63302218
TruskawkiWapń211812
Witamina C60138

Według tych danych ilość minerałów w niektórych warzywach czy owocach zmniejszyła się nawet 10 razy. Niestety nie mam żadnych źródeł na poparcie tych danych. Tabelka ta jest troszkę też podejrzana – nie ma żadnych jednostek, a poza tym nic nie wiadomo o metodologii pomiaru – czy warzywa i owoce pochodziły z dokładnie tego samego źródła w kolejnych latach, czy też raczej są to losowe próbki?

Czytaj dalej Warzywa i owoce wczoraj i dziś

Wegetarianie częściej chorują

Najnowsze badania Uniwersytety w Grazu (link do badań) wskazują, że wegetarian częściej trapią choroby dotyczące zarówno ich ciał jak i umysłów. Pewnie zauważyliście, że niektórzy z wegetarian z obsesją i czasem nawet histerią głoszą poglądy o umierającej planecie i o tym, jak my, mięsożercy, ją niszczymy. Być może ma to związek z ich niskim ogólnym stanem zdrowia i szczęścia.

Mięso, Paleo SMAK

Według badaczy z Grazu wegetarianie częściej chorują i mają obniżoną jakość życia, częściej także zapadają na choroby układu krążenia, cukrzycę i raka, co nie powinno dziwić, bo we wszystkich tych przypadkach najważniejsze są węglowodany (czytaj więcej: Cholesterol nie taki zły | Cukrzyca | Rak żywi się cukrem), których wegetarianie jedzą bardzo dużo. Czytaj dalej Wegetarianie częściej chorują

Jedzenie dla dzieci w Polsce i innych krajach

Każdy zna sklepy Ikea – te same meble dla wszystkich na całym świecie niezależnie od kultury, kontynentu czy koloru skóry. Po dokładnym przyjrzeniu się jednak widać, że są drobne różnice w asortymencie w zależności od kraju. A czym różni się oferta restauracji Ikea pomiędzy poszczególnymi krajami?

ikea-jedzenie-dla-dzieci-paleo-smak

Powyżej porównanie zestawów dla dzieci z kilku krajów, od góry: Holandia, Polska, Niemcy i Wielka Brytania. W Holandii są to frytki z klopsami albo paluszkami rybnymi razem z lodami i chemicznym soczkiem. W Polsce kilka zestawów, o ile dobrze identyfikuję, są to: gotowany na parze albo pieczony łosoś z ryżem i brokułem, klopsy z ziemniakami i marmoladą oraz frytki z czymś panierowanym i głęboko smażonym. Niemieckie menu to makaron z sosem pomidorowym, soczek, jabłko i słodki deser (niemal identyczny zestaw można też dostać w Polsce), a angielskie śniadanie dla dzieci (nie znalazłem tam zestawu obiadowego dla dzieci) to tradycyjna fasola, omlet i coś dziwnego, co Brytyjczycy chyba nazywają mięsem.

Czytaj dalej Jedzenie dla dzieci w Polsce i innych krajach

80% „żywności” w sklepach nie istniało 100 lat temu

Niedawno Internet obiegły informacje, że około 80% tego, co nazywamy żywnością i znajdujemy na półkach naszych sklepów, nie istniało 100 lat temu. Niestety nie mam żadnych miarodajnych źródeł na poparcie tej tezy, ale krótki spacer pomiędzy sklepowymi półkami upewnia mnie, że jest w tym dużo racji.

80% żywności nie istniało 100 lat temu

Nie wiem, jak to się stało, ale jakoś większość społeczeństwa wciąż wierzy, że to, co natura nam dała i jedliśmy przez setki pokoleń (masło), jest niezdrowe, a sztuczny i chemiczny produkt z fabryki powstały przy dziesiątkach skomplikowanych procesów (margaryna) jest zdrowy. O ile warzywa takie jak kalafior czy sałata niewiele się zmieniły w ciągu ostatnich 100 lat, to dzisiejsze zboża są prawdziwymi mutantami. Nie potrzeba było żadnej inżynierii genetycznej, żeby wyhodować zboża-potworki. Obecne awantury wokół GMO to tylko temat zastępczy, żeby odwrócić uwagę od tego, co zrobiliśmy z naszą żywnością.

Czytaj dalej 80% „żywności” w sklepach nie istniało 100 lat temu

Gluten zamiast mięsa

Przeglądając napisaną wcześniej stronę Gluten – nie tylko celiakia, zobaczyłem z boku reklamę… glutenu. Okazuje się, że gluten jest sprzedawany w postaci proszku (mąka zawierająca prawie czysty gluten) albo gumowatego ciasta.

seitan gluten paleo smak

Zdjęcie powyżej przedstawia plaster pieczeni z mięsa, tak? Otóż nie, jest to czysty gluten, który może być tak przyrządzony i przyprawiony, że strukturą i smakiem do złudzenia wręcz przypomina mięso. Gluten jako zamiennik mięsa jest często stosowany w kuchniach wegetariańskich i azjatyckich, dlatego nazywa go się także z japońskiego seitan. Istnieją także batony składające się z niemal czystego glutenu z niewielkimi dodatkami smakowymi. Czytaj dalej Gluten zamiast mięsa

Jedzenie i zachowanie

Od dawna wiedziałem, że cukier i różne sztuczne dodatki do żywności wywołują niepożądane zachowania u dzieci, które to często dostają swoją nazwę (np. ADHD) i na które często dostępne są lekarstwa. Przecież to jest logiczne – dziecko naszpikowane cukrem i chemią jest niegrzeczne, więc trzeba w niego wmusić jeszcze więcej chemii.

Przeczytałem o bardzo ciekawych badaniach brytyjskich, które pokazują czytelnie, jak poważny to jest problem. Badacze podzielili dzieci w wieku od 5 do 9 lat na dwie grupy:

  • grupa I dostała zdrowe przekąski: kawałki jabłek, marchewki, kanapki (wiem, chleb nie jest zdrowy, ale ludzie w to wierzą), hummus itp, a do picia była tylko woda
  • grupa II dostała wszystko to, co dzieci jadają na swoich przyjęciach: słodycze, czipsy, słodzone napoje gazowane – wszystko pełne cukru i sztucznych dodatków

Czytaj dalej Jedzenie i zachowanie