Współpraca

PaleoSMAK to blog, strona i forum poświęcone zdrowemu odżywianiu i sposobom żywienia znanym jako diety paleo, niskowęglowodanowa, FODMAP, SCD, GAPS i protokół autoimmunologiczny. Jako jedyna tego typu strona w języku polskim PaleoSMAK ma specjalne działy poświęcone stylowi życia oraz ciąży i zdrowemu odżywianiu dzieci.

PaleoSMAK jest w czołówce najpopularniejszych w Polsce stron o naturalnym odżywianiu i stylu życia. Jako jeden z nielicznych takich blogów jest prowadzony przez mężczyznę, którego praktyczne i minimalistyczne podejście jest unikalne w zdrowotnej blogosferze.  Zobacz też: Opinie czytelników.

Styl życia promowany przeze mnie to próba pogodzenia współczesnego świata z trybem życia, który przez setki tysięcy lat wiedli nasi przodkowie, zgodnie z którym ewoluowaliśmy i do którego jesteśmy doskonale przystosowani. To zdrowa higiena, jak najmniej ekspozycji na szkodliwe chemikalia w kosmetykach i środkach czystości, unikanie stresu, minimalizm, aktywność fizyczna, zdrowy sen i kontakt z naturą.

Na blogu PaleoSMAK pojawiają się między innymi porady, przepisy, jadłospisy, recenzje (do tej pory głównie książek), które są wysoko pozycjonowane w wyszukiwarce Google, poniżej niektóre z zapytań, dla których pojawiamy się na szczycie listy wyników:

Na inne popularne pytania pojawiamy się także wysoko w wynikach wyszukiwania

oraz przykładowe, dobrze wypozycjonowane recenzje książek:

Strona PaleoSMAK istnieje od końca 2013 roku, notuje około 5000 unikalnych odwiedzin dziennie i około 100.000 UU miesięcznie (dane z Google Analytics za ostatni miesiąc: sesje: 150.423, użytkownicy: 107.989, odsłony: 357.024), a także ma aktywną, zaangażowaną, przyjazną i szybko rosnącą społeczność na Facebooku.

Chętnie podejmę współpracę zgodną z tematyką bloga:

  • testy i recenzje książek, produktów spożywczych, akcesoriów kuchennych i domowych
  • konkursy dla czytelników
  • artykuły zgodne z tematyką strony
  • wszelkie inne interesujące czytelników pomysły
  • patronat medialny (patrz niżej)

Powyższe formy współpracy są odpłatne, choć możliwe jest darmowe wsparcie niekomercyjnych lub nienastawionych na dochód akcji.

Możliwy jest też patronat medialny – oferujemy co najmniej jeden wpis na blogu (razem z mailingiem) i co najmniej dwa wpisy w mediach społecznościowych o książce albo wydarzeniu.

Ważne jest dla mnie rzetelność i wiarygodność, dlatego też każdą książkę czytam, a każdy produkt bądź przepis testuję na sobie i członkach swojej rodziny. Z uwagi na tematykę strony i mój sposób odżywiania się nie podejmuję się promowania i testowania produktów zawierających zboża albo cukier.

Zapraszam do kontaktu: kontakt(małpa)paleosmak.pl

Grzegorz

paleo smak default image

Dieta paleo po polsku i styl życia dla dzieci i dorosłych