5 lat bloga PaleoSMAK

Szczęśliwego Nowego Roku 2019! Początek nowego roku to tradycyjnie czas postanowień noworocznych, które jednak łamiemy już po kilku tygodniach (czytaj więcej: Czy warto mieć postanowienia noworoczne).

Dla strony i bloga PaleoSMAK nowy rok to także kolejne urodziny. Choć pierwsze nieśmiałe treści pojawiały się od września 2013, to początek regularnego pisania przypadł na styczeń 2014. Świętujemy więc 5 lat!

Szampan, Paleo SMAK

Koniec starego roku i początek nowego to tradycyjny czas podsumowań.

W 2018 roku pojawiło się około 60 wpisów, z których do najpopularniejszych należały przepisy:

Dość poczytne też były inne treści:

Wpisy eMMy o leczeniu cukrzycy typu 1 dietą także zyskały wielu czytelników, a najwięcej wyświetleń miały:

W 2019 roku planuję wpisy o tarczycy, tolerancji różnych rodzajów węglowodanów i skrobi, a także trochę przepisów i ciekawostek.

Na początku tej przygody nie miałem pojęcia, gdzie mnie zaprowadzi ten blog. Po 5 latach najpopularniejszy wpis zbliża się do miliona wyświetleń, a strona na Facebooku ma ponad 35.000 polubień.

Bardzo Wam dziękuję, że uczestniczycie ze mną w tej podróży. Niesamowicie dużo się uczę, przygotowując kolejne teksty, a pisanie wciąż przynosi mi frajdę.

Liczę, że za 5 lat wkrótce będziemy mogli razem świętować okrągłe dziesiąte urodziny!

Nie zliczę, ile podziękowań dostałem od osób, którym dodałem nieco inspiracji, by wzięli swoje zdrowie we własne ręce i znacznie poprawili komfort życia.

Mam nadzieję, że w nowym roku wielu czytelników postanowi zadbać o siebie, nauczyć się słuchać sygnałów własnego ciała i jeść to, do czego zostali stworzeni, a nie to, do czego przekonują reklamy telewizyjne.

Raz jeszcze najlepsze życzenia na rok 2019!


Chcesz dostawać informacje na maila o nowych postach na stronie PaleoSMAK? Nie spamujemy, szanujemy prywatność i zawsze możesz się wypisać.

Czytaj więcej: Dieta paleo | Paleo dla początkujących | Efekty diety paleo | Żywieniowe fakty i mity | Dieta na… | Paleo dla dzieci? | Styl życia paleo

Dodaj komentarz przez Facebooka poniżej albo formularzem na dole strony:

3 komentarze do “5 lat bloga PaleoSMAK”

 1. Gratulacje. Życzę kolejnych lat owocnej pracy. Dziękuję za przekazaną mi wiedzę. pozdrawiam.

 2. Serdeczne gratulacje i gorące podziękowania! Grzegorzu, stworzyłeś wspaniałe kompendium darmowej wiedzy o zdrowiu i odżywianiu. Ileż to razy szukając czegoś za pomocą wyszukiwarki google'a trafiałam właśnie tutaj. I nigdy się nie zawiodłam, nie znudziłam. Inspirujesz, pomagasz, przekładasz na lekki język pokaźne, niejednokrotnie trudne w lekturze rozdziały naukowej wiedzy, pokazujesz możliwości, sposoby, dajesz do myślenia.

  Jestem Ci ogromnie wdzięczna, za dokładność, porządek, rozsądek, dociekliwość i godziny pracy, abyśmy mogli skorzystać z tego bezmiaru dobra kiedy chcemy i jak chcemy.
  I kto to pisze? Ja, zbożak-mlekopij, któremu nigdy nie udała się dłuższa próba przejścia na dietę paleo :)))
  Niech będę dowodem na to, że ta wspaniała strona jest dla WSZYSTKICH.
  Wszystkich szukających swojej drogi dojścia do zdrowia i dobrego samopoczucia.

  Dziękuję.

 3. Życzę kolejnych 5 lat, a potem kolejnych! I ciągłej pasji i też coraz więcej czytelników, którzy uwierzą w to, jak wielką sami mają moc do dbania o siebie. I jak żyć zdrowo, dobrze się czuć i czerpać radość z tego, co się je.
  Dzięki za to co robisz! Pewnie w imieniu całej rzeszy osób, które już w to uwierzyły! Dzięki Tobie!

Dodaj komentarz

Twój adres nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone symbolem *