Podsumowanie roku 2014

Końcówka roku to czas podsumowań i rankingów, warto więc sprawdzić, które strony cieszyły się największą popularnością. Przede wszystkim jednak chciałbym serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom i życzyć wszystkiego dobrego i dużo zdrowia w nadchodzącym 2015 roku.

Szampan, Paleo SMAK

Jakie strony oglądano najczęściej w 2014 roku?

Niektóre wpisy zdobyły wielu czytelników, ale zostały opublikowane blisko końca roku, więc w statystykach rocznych nie weszły do czołówki. Spośród nich można wyróżnić:

A co nas czeka w przyszłym roku? Będą nowe przepisy, aktualne ciekawostki i badania naukowe, a także – co spodziewam się, że będzie dość interesujące – informacje o zapobieganiu i leczeniu krótkowzroczności.

Dużo radości dało mi pisanie przez cały rok 2014 i bardzo dużo się przy tym nauczyłem. Mam nadzieję, że Wy, Drodzy Czytelnicy, także dowiedzieliście się czegoś ciekawego i że być może, zmobilizowała Was ta strona do zmian w swoim życiu, oczywiście na lepsze.

Wszelkiej pomyślności w 2015!


Chcesz dostawać informacje na maila o nowych postach na stronie PaleoSMAK? Nie spamujemy, szanujemy prywatność i zawsze możesz się wypisać.

Czytaj więcej: Dieta paleo | Paleo dla początkujących | Efekty diety paleo | Żywieniowe fakty i mity | Dieta na… | Paleo dla dzieci? | Styl życia paleo

Dodaj komentarz przez Facebooka poniżej albo formularzem na dole strony:

2 komentarze do “Podsumowanie roku 2014”

  1. Z niecierpliwością czekam na artykuł o zapobieganiu i leczeniu krótkowzroczności. Pozdrawiam 🙂

  2. Wzajemnie wszystkiego dobrego. Polecam wszystkim znajomym tę stronę i sama korzystam 😀
    Oby w nowym roku wiele nowych tematów i ciekawostek. Tak trzymać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone symbolem *